Bang & Olufsen ses alanında tanınan bir isim ve herhangi bir tanıtıma ihtiyacı yok. Kulaklıkları ve hoparlörleri inanılmaz ses sağlar ve dünya çapında birçok müzik tutkunu tarafından tercih edilir. Elbette premium ürünlerden bahsettiğimiz için Bang & Olufsen’in hoparlörleri ve kulaklıkları da oldukça yüksek fiyat etiketleriyle geliyor. Bu nedenle, daha düşük fiyata en kaliteli cihazı alacağınız için Bang & Olufsen ürününde tasarruf etme fırsatını asla kaçırmamalısınız. Peki tahmin edin ne oldu? Lady Luck bugün size bir Bang & Olufsen ürününde tasarruf etme şansı veriyor! Şu anda Bang & Olufsen Beosound A1 (2. Nesil) Antrasit renkli Bluetooth hoparlör Amazon’da %15 indirimli. Bu, bu fırsattan birini alırsanız bu inanılmaz hoparlörden 41 $ tasarruf edeceğiniz anlamına gelir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi Bang & Olufsen, inanılmaz ses kalitesi sunan ürünler yaratmasıyla tanınır. Yani, üreticisinin kim olduğunu okuduğunuzda 2. nesil Beosound A1 hoparlörün muhteşem ses çıkaracağını zaten biliyordunuz. Ayrıca, tamamlayıcı Bang & Olufsen uygulaması bir EQ işlevi içerir; bu, varsayılan ses profilini beğenmemeniz durumunda Beosound A1’in sesini tamamen beğeninize göre özelleştirebileceğiniz anlamına gelir.

Harika sesine ek olarak, hoparlör kompakt ve taşınabilirdir ve P67 toza ve suya dayanıklılık derecesine sahiptir, bu da oldukça dayanıklı olduğu anlamına gelir. Ah, hatta daha da kolay taşınması için deri taşıma kayışı bile var.

Bahsettiğimiz her şeyin ötesinde, Beosound A1 (2. Nesil) yerleşik bir mikrofona sahip ve Amazon Alexa’yı destekliyor; bu oldukça harika çünkü sesli asistanı destekleyen bir Bluetooth hoparlörü nadiren görüyorsunuz.

Pil ömrüne gelince, Bang & Olufsen, Beosound A1’in (2. Nesil) artırılmış ses seviyesinde 18 saate kadar dinleme süresi sağladığını iddia ediyor. Pil ömrü ne kadar yüksek sesle dinlediğinize bağlı olduğundan, Taylor Swift’i maksimum ses seviyesinde dinlemiyorsanız muhtemelen 18 saatten fazla pil ömrü elde edeceksiniz.

Gördüğünüz gibi Bang & Olufsen Beosound A1 (2. Nesil), özellikle Amazon’un tatlı indirimiyle gerçek bir pazarlık. Sonsuza kadar mevcut olmayacağı için bu fırsatı kaçırmamaya dikkat edin. Bu nedenle hemen şimdi yazının başındaki anlaşma butonuna dokunun, çünkü yarın geç olabilir.telefon-1