Capcom sessizce bir açıklama yaptı 30 Ekim yayın tarihi için Ölümcül Kötülük Köyü iOS ve iPadOS sürümleri için bir sayfada Köy ve Ölümcül Deney 4 yeniden yap. Ölümcül Deney 4 “2023’te mevcut” olarak listelenmeye devam ediyor. Capcom herhangi bir fiyat listelemiyor ancak referans olması açısından oyunun macOS sürümünün Apple App Store’da 29,99 ABD doları olduğunu söyleyebiliriz. Dün, Gematsu rapor edildi Capcom’un Japonya’daki liman için de aynı çıkış tarihini açıkladığını söyledi.

Capcom, ABD versiyonunun çıkış tarihini resmi olarak açıklamadı. Köy yukarıda bağlantısı verilen sayfanın dışında. Çıkış tarihinin kendi sitesinde listelendiği gibi olduğunu doğrulamak için şirketle iletişime geçtik.

Ölümcül Kötülük Köyü iOS ve iPadOS için bir çıkış tarihi var gibi görünüyor.
Ekran Görüntüsü: Wes Davis / The Verge

Bir bakışta Köy Geçen hafta iPhone 15 Pro’da çalışan oyun, Steam Deck gibi üst düzey özel taşınabilir oyun donanımından bekleyeceğiniz şeylerle yasal olarak aynı seviyede çalışıyor gibi görünüyordu. Oyunlar, M1 ve M2 yongalarıyla desteklenen iPad’lerle uyumlu olacak. Bununla birlikte, yalnızca iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max’te çalışacaktır, bu nedenle iPhone’unuzda doğal olarak koşan korkunç, uzun vampir kadını görmek istiyorsanız Apple’ın titanyum kenarlı telefonuna yükseltme yapmanız gerekir.

Capcom’un devam eden hayatta kalma korku oyunları serisindeki son oyunu, Apple’ın iPhone 15 etkinliğinin büyük bir parçasıydı. Ölümcül Deney 4 yeniden yapım, Death Stranding, Assassin’s Creed MirageVe Bölümün Dirilişi. Apple, oyunları iPhone 15 Pro ve Pro Max telefonların yeni 6 çekirdekli GPU’sunun yeteneklerini göstermek için kullandı.genel-2