Resident Evil 4’ün Ayrı Yolları DC geldi ve oyuncuları kehribar toplama görevi sırasında Ada Wong’un yerine koydu. Bu DLC, ikisinin örtüştüğü birkaç an da dahil olmak üzere, Leon’un Resident Evil 4’te olduğu süre boyunca Ada’nın ne yaptığını gösteriyor. Genişletme, yok etme istekleri de dahil olmak üzere ana oyundan bekleyebileceğiniz şeylerin çoğunu içeriyor Mavi Madalyonlar belirli alanlarda. İlk istek geldi Bölüm 2 Cliff bölgesinde. Bütün mavi madalyonların olduğu yer burası.

Tüm Uçurum Mavisi Madalyonlar

Bölüm 2’de uçurumun kenarı olan bu küçük alanda dört adet Mavi Madalyon bulunmaktadır. Ada’nın DLC’de Leon’u ilk kez görmesinden sonra bu alana ulaşıyorsunuz. Bu bölümün en sonunda isteği bulabileceğiniz kilitli bir kapı bulunmaktadır. Buradan arkanızı döndüğünüzde sarkan ilk Mavi Madalyonu görebilirsiniz.

Madalyon 1

Bundan sonra, uçurum kenarındaki en yüksek platforma tutunun ve üzerinizde sallanan bir sonraki Mavi Madalyonu bulmak için sonuna kadar yürüyün.

Madalyon 2
Madalyon 2

Arkanızı dönün ve bu platformun başlangıç ​​kenarına doğru yürüyün, ancak henüz geri çekilmeyin. Bunun yerine aşağıya baktığınızda, kapının bulunduğu alanın altındaki kırık tahta parçalarında üçüncü Mavi Madalyonu görebilirsiniz.

Madalyon 3
Madalyon 3

Dördüncü ve sonuncu Mavi Madalyon, kapının bulunduğu alanın soluna bakıldığında kayalardan sarkan görülebilir.

Madalyon 4
Madalyon 4

Dördüncü ve son Mavi Madalyonu vurduğunuzda, görev tamamlandı olarak işaretlenecek ve size bir bildirim verilecek, ancak Tüccarla bir sonraki karşılaşmanıza kadar ödülünüzü alamayacaksınız.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1