Sırasında Diablo 4 Şu anda kendi vampir temalı sezonuna hazırlanıyor olan Blizzard, bu arada oyunun en ikonik karakterlerinden bazılarını Sanctuary’den Call of Duty’nin Modern Warfare ve Warzone’a gönderiyor. İki atıcının yer aldığı 6. Sezonla birlikte COD hayranları, Lilith ve Inarius operatör görünümlerini alıp yıllık Haunting Halloween etkinliğinin keyfini çıkarabilecek. Bu MW2’nin son sezonu ve büyük bir patlamayla sona eriyor.

Geçişi detaylandıran duyuru gönderisinde “Burning Hells Call of Duty’ye geliyor” yazıyor. “Şeytan Paketler, Operatörler olarak Succubi Lilith’in Kraliçesi ve düşmüş baş melek Inarius’un da dahil olduğu The Haunting sırasında ateşli görünümlerini sergiliyor.” Aynen öyle, Succubi Kraliçesi Diablo 4’ten uçarak Call of Duty’de ortalığı kasıp kavuruyor.

Geçiş de mükemmel zamanlanmış ve RPG oyununun yeni sezonundan önce geliyor. 6. Sezon, Modern Warfare 2’nin Modern Warfare 3’ün çıkış tarihinden önceki son sezonu olacağından Call of Duty’ye gelen tek yeni yüzler Lilith ve Inarius değil. Sevilen çizgi roman anti-kahramanı Spawn, aynı zamanda geçen sezonun ana lanetli figürü olarak da karşımıza çıkıyor.

Lanetli kahraman, Diablo 4’ün karakterleri, yeni çok oyunculu haritalar, yeni silahlar ve Haunting etkinliğiyle birlikte Al Mazrah ve Vondel’deki Karanlık Ritüel Operatörlerini ortadan kaldırmakla görevlendirildi. Call of Duty’ye altıncı sezonuyla iki temel harita La Casa ve Koro Village geliyor. İki silahlı çatışma haritası olan King ve Fight da kadroya katılıyor.

Yepyeni bir saldırı tüfeği, bir motorlu testere ve bir SMG ile ürkütücü dış görünümlere sahip Perili etkinlik haritalarında savaşarak ilerleyeceksin. CoD’un Diablo 4 geçişi hakkında daha fazla bilgi almak ve The Haunting etkinliğine daha derinlemesine bakmak için Blizzard’ın resmi duyurusuna göz atın. İnternet sitesi.

Kraliçeyi Call of Duty’de görmeyi beklerken, şimdilik Sanctuary’de daha iyi bir deneyim için favori Diablo 4 yapılarımızdan bazılarına göz atın. Alternatif olarak, Modern Warfare veya Diablo dışında arkadaşlarınızla birlikte keyfini çıkarabileceğiniz diğer heyecan verici çok oyunculu oyunlar listemize göz atın.oyun-2