BattleBit Remastered Twitch ödülleri, toplulukla etkileşime girerken ücretsiz görünümler kazanmanın güzel bir yoludur. BattleBit’teki en iyi silahlardan bazılarında Twitch açılan görünümleri var, o halde neden onları almıyorsunuz? Sonuçta ücretsiz.

Bence. Twitch drop sistemi muhtemelen bir şirketin şimdiye kadar yarattığı en yaratıcı ve ilgi çekici ödül sistemlerinden biridir. Bundan yalnızca eğlence almakla kalmaz, aynı zamanda yol boyunca bazı yararlı ipuçları ve püf noktaları da öğrenirsiniz.

Twitch Hesabınızı BattleBit Remastered’a Nasıl Bağlarsınız?

BattleBit Remastered Twitch damlaları kazanabilmeniz için öncelikle hesabınızı bağlamanız gerekir. Bu işlemin yapılması son derece kolaydır. Bunu nasıl yapabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

  1. BattleBit Remastered’a giriş yapın ve Bağlantılar ana menüdeki sekme
  2. Burada size olası tüm bağlantıların bir listesi verilecek, bunlardan biri Twitch. Buna tıklayın.
  3. Bir kez tıkladıktan sonra Şimdi Bağlan, oyun sizi Twitch hesabınıza yönlendirecek ve giriş yapmanızı isteyecektir.
  4. Giriş yaptıktan sonra oyun sizi tekrar Steam hesabınıza yönlendirecektir. İsteği burada da onaylayın.

İsteği Steam’de onayladıktan sonra Twitch hesabınızı BattleBit Remastered’a başarıyla bağlamış olmalısınız. Buna benzer bir mesaj görünmelidir.

başarıyla bağlandı

Bunların hepsi ayarlanıp tamamlandıktan sonra BattleBit Remastered Twitch ödüllerini ezmeye başlayabilirsiniz. Bundan bahsetmişken, işte bunları nasıl kazanabileceğiniz.

BattleBit Remastered Twitch Dropları Nasıl Kazanılır?

BattleBit Yayıncıları

BattleBit Remastered Twitch ödüllerini kazanmak için oyuna bağlanan uygun yayıncıları izlemelisiniz. Genellikle en popüler BattleBit Yayıncıları. Ayrıca Twitch’in drop sistemini de etkinleştirmeniz gerekiyor, aksi takdirde herhangi bir ödül alamazsınız.

Şunu belirtmek önemlidir: ödüller izlenme süresine bölünür. Birinci ve ikinci ödülleri almak için izlemelisiniz 45 dakikalık içerik. Üçüncü ve dördüncü için bu her biri birer saat, ve beşinci ve altıncı ödüller için, her biri iki saat.

Bu ödül etkinlikleri her zaman aktif değildir. Böyle bir olayın ne zaman gerçekleşeceğine dair güncel bilgilere sahip olmak için BattleBit Remastered’ın sosyal medya hesaplarını takip edin.

Ne Tür Ödüller Var?

Battlebit Remastered Twitch'e Ödüller Düşüyor

İster inanın ister inanmayın, en iyi saldırı tüfeklerinin çoğunda Twitch Drop kaplamaları bulunur. Aynı şey en iyi SMG’ler için de geçerlidir. Düşünmek komik ama Twitch görünümüne sahip olmayan silahların listesi, Twitch görünümüne sahip olan silahların listesinden daha küçük.

Belirli bir silahın Twitch görünümüne sahip olup olmadığını görmek için özelleştirme sekmesine gidin ve listenin en altına gidin. Diğer benzersiz görünümlerin yanında bir yerde olmalı. Kişisel favorilerim Deagle ve HK 419 Twitch kaplamaları. Olabildiğince netler!oyun-5