Bir çift üst düzey kulaklığı normal fiyatlarının çok altında bir fiyata almak her zaman güzel bir duygudur ve Birleşik Krallık’ta bulunan fırsat avcıları artık bu duyguyu bir kez daha deneyimleme şansına sahip. Amazon İngiltere şu anda Triple Black renkli inanılmaz, üst düzey Bose QuietComfort 45 kulaklıklarını %32 indirimli olarak satıyor. Böyle bir indirim, Birleşik Krallık’ta yaşıyorsanız bu harika kulaklıklardan bir çiftini 101 £ daha ucuza alabileceğiniz ve aşağıdaki fırsat düğmesine dokunarak bu fırsatı tetikleyebileceğiniz anlamına gelir.

Bose QuietComfort 45, saf ve basit bir şekilde paranın satın alabileceği en iyi kablosuz kulaklıklar arasındadır. Gerçek bir Bose ürünü olarak bu kötü çocuklar olağanüstü ses sunar. Ve varsayılan ses profillerinin hayranı değilseniz, Bose Music yardımcı uygulamasındaki yerleşik EQ aracılığıyla seslerini beğeninize göre kolayca özelleştirebilirsiniz.

Bose QuietComfort 45, etkileyici sesine ek olarak olağanüstü aktif gürültü engelleme özelliğine de sahiptir. Dünyanın sesini kapatıyorlar, böylece onları her taktığınızda inanılmaz bir deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak ANC’nin kapatılamayacağını unutmayın. ANC ve Aware modu arasında geçiş yapabilirsiniz ancak Bose QuietComfort 45’te ANC’yi gerçekten kapatamazsınız.

Ancak ANC etkin olsa bile Bose QuietComfort 45 oldukça harika pil ömrü sunuyor. Bose’a göre kulaklıklar tek şarjla 22 saate kadar dayanabiliyor. Üstelik 15 dakikalık bir şarjla 3 saatlik dinleme süresi sağlanmalı. Ancak pili tamamen bitirseniz ve şarj etmenin bir yolu olmasa bile, Bose QuietComfort 45’inizle birlikte verilen AUX kablosunu takarak şarkılarınızı dinlemeye devam edebilirsiniz.

Muhteşem sesi, harika ANC’si, güzel pil ömrü, AUX kablosunu takma seçeneği ve artık daha bütçe dostu fiyat etiketiyle Bose QuietComfort 45, paranızın tam karşılığını veriyor gibi görünüyor. Fırsatınız varken indirimli fiyata bir çift alın!telefon-1