Umarım oynamaktan keyif almamışsınızdır Ölü ve gömülü, Ölü ve Gömülü IIveya Bogo Rift veya Quest kulaklıklarınızda – çünkü Meta, tıpkı daha önce yaptığı gibi hiçbir açıklama yapmadan hepsini kapatıyor Yankı VR (diğer adıyla Yankı Arenası).

Gelen kutumdaki bir e-postada “Dead and Buried’in 15 Mart 2024 Cuma gününden itibaren artık desteklenmeyeceğini bildirmek için size ulaşıyoruz” yazıyor. “Dead and Buried’de hayaletleri ve diğer yaratıkları Rift, Rift S veya Quest (bağlantı aracılığıyla) cihazlarınızda o tarihte saat 23:59’a kadar avlamaya devam edebilirsiniz.”

YükleVR Ve VR’a Giden Yol rapor Vahşi Batı çatışmalarının devam filminin sahipleri Ölü ve Gömülü II ve sanal evcil hayvan simülatörü Bogo oyunları hakkında da aynı 15 Mart bitiş tarihiyle aynı kapatma mesajlarını alıyorlar.

Mesajların hiçbiri nedenine dair herhangi bir açıklama içermiyor. Sanırım şirket, Meta CTO’su Andrew Bosworth’un olaydan sonra kendi açıklamasını yapmak zorunda kaldığı Echo Arena’dan sonra stratejisini değiştirmeye karar vermedi.

Bogo çevrimiçi sunucuların çalışmasını gerektiren çok oyunculu bir oyun bile değil. Daha yeni kulaklıklarla uyumsuz olduğunu işaretleyebilecekken neden onu insanlardan alasınız ki?

gelince Ölü ve Gömülü II20 dolarlık bir oyundu. Alıcılar herhangi bir bedel veya para iadesi alacak mı? (Orijinal Ölü ve gömülü bedava geldi birçok Oculus Touch kumandasıyla ve bazı kulaklıklar; Bogo Ve Yankı Arenası bildiğim kadarıyla ikisi de özgürdü.)genel-2