Uzun zamandır beklenen Nintendo Switch devamı için heyecan döngüsü resmen başladı. Nintendo oradaydı Alman oyunları konferansı Gamescom geçtiğimiz ay ve perdenin arkasında, bildirildiğine göre şirket bazı geliştiricilere, şirketin mevcut 7 yıllık taşınabilir konsolundan daha iyi grafik özelliklerine sahip bir Switch devamı sunma şansı sunuyor.

Haber geliyor EurogamerHangi isimsiz kaynaklara dayanarak yazdı geliştiricilerin ön sıralarda yer aldığını yeni Switch devamı donanımına oturun. Bildirildiğine göre onlara güçlendirilmiş bir gösteri gösterildi versiyonu Zelda Efsanesi: Vahşi Nefes2017 yılında Switch ile aynı zamanda ortaya çıktı.

Söylentiler, geçen ay Nintendo’nun Switch 2’yi kapalı kapılar ardında tartıştığı yönündeki söylentileri de paylaşan Windows Central’dan Jez Corden tarafından desteklendi.

Nintendo’nun Switch donanımını nasıl yükseltmeyi planladığı hakkında hala çok az bilgi var veya hiç bilgi yok, ancak konsolun olduğu gerçeği göz önüne alındığında 2017’de bile grafiksel olarak nispeten sınırlıydıBunu yapmak zor olmasa gerek. Hatta şöyle oyunlar Zelda Efsanesi: Krallığın Gözyaşları Switch hala chug için özel olarak optimize edilmiş düşük kare hızlarında ekranda aynı anda birkaç şey oluyor.

Gizmodo yorum yapmak için Nintendo’ya ulaştı ancak hemen yanıt alamadık.

Bu yıl yeni bir konsol almayacağızancak son raporlar şunu belirtiyor: Switch’in devamını 2024’ün ikinci yarısında görebiliriz. Daha büyük bir sabit sürücüye sahip olabilir ancak temel LCD ekranı koruyabilir, bu da muhtemelen cihazı daha ucuz tarafta tutacaktır. Ayrıca fiziksel kartuşları da kabul etmeye devam edecektir. Bu, Switch devam filminin muhtemelen bir olabileceği anlamına geliyor OLED Anahtarına benzer basit yineleme 2021’de piyasaya sürüldü ve eğer oynatılıyorsa Vahşi Nefes belki bir sonraki konsol tamamen geri olabilir uyumlu.

En azından raporlara göre, Switch 2 için geliştirici kitleri Nintendo’nun önemli geliştiricileri için zaten çıkmış olabilir, ancak Switch 2’ye biraz destek verecek herhangi bir lansman başlığının olup olmayacağı belli değil. Nintendo bir yayınlıyor yeni Mario yan kaydırma çubuğu, Süper Mario Bros. Wonderbu Noel zamanı yanında Dedektif Pikachu Geri Dönüyor Ve yeniden yapımı Süper Mario RPG’si. Retro Studios hala uzun zamandır beklenen proje üzerinde çalışıyor Metroid Prime 4, ancak bu oyunun hala bir çıkış tarihi yok, bu da onu Nintendo’nun bir sonraki taşınabilir konsolundaki ilk oyunlardan biri için potansiyel bir rakip haline getiriyor.


Gizmodo’nun tüketici elektroniği seçimlerinden daha fazlasını mı istiyorsunuz? Kılavuzlarımıza göz atın en iyi telefonlar, en iyi dizüstü bilgisayarlar, en iyi kameralar, en iyi televizyonlar, en iyi yazıcılarVe en iyi tabletler. Bir sonraki büyük şey hakkında bilgi edinmek istiyorsanız kılavuzumuza bakın. eiPhone 15 hakkında bildiğimiz her şey. Tıklamak Burada The Inventory’deki arkadaşlarımızın izniyle günün en iyi fırsatlarından tasarruf etmek için.genel-7