90’larda veya 2000’lerin başında doğduysanız, Humongous Entertainment’ın klasik bilgisayar oyunları muhtemelen en eski video oyunu anılarınız arasındadır ve son bağlantı noktaları ve sürümler sayesinde Putt-Putt the Car, Freddi Fish, Pajama Sam’in birçok hikayesi vardır. ve daha fazlası modern bilgisayar işletim sistemlerinde ve konsollarda oynanabilir, bu da bu çocuklara uygun işaretle ve tıkla maceralarını hayatınızdaki genç oyuncularla paylaşmayı kolaylaştırır. Daha da iyisi, 33 Humongous Entertainment bilgisayar oyunu içeren dev bir paket Humble Bundle’da sınırlı bir süre için yalnızca 45$’a (normalde 100$) indirimli. Paketteki tüm anahtarlar, kullanmak için ücretsiz bir hesap gerektiren Steam aracılığıyla kullanılır.

Humongous Entertainment Complete paketi, 10 Putt-Putt oyunu, beş Spy Fox oyunu, altı Pajama Sam oyunu, yedi Freddi Fish oyunu ve Buzzy the Knowledge Bug’ı içeren üç Junior Field Trip macerası dahil olmak üzere 33 oyun içerir. Paketteki her oyun Windows’ta oynanabilir ve neredeyse tamamı Mac ve Linux’ta oynanabilir (yalnızca Windows’u destekleyen Pajama Sam 4: Life is Rough When You Lose Your Stuff hariç).

Büyük Eğlence Komple Paketi

Yeni okul yılı başlamadan önce çocuklarınızla oynayacak bir şeyler arıyorsanız Humongous Entertainment Complete Pack mükemmeldir, ancak %50 indirim fırsatı yalnızca 25 Ağustos Cuma gününe kadar geçerlidir, bu nedenle Humble’da anlaşmayı yakala mevcutken.

Serilerden yalnızca biriyle ilgileniyorsanız, Pajama Sam, Putt-Putt ve daha fazlasının maceralarını toplayan satın alabileceğiniz ayrı fırsatlar vardır.

Büyük Eğlence Komple Paketi

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1