Apple Watch, piyasadaki en iyi akıllı saatlerden biridir. Genel olarak, Samsung, Google, Fitbit ve Garmin rekabet edebilecek ürünlere sahiptir, ancak Apple dokunuşunda taklit edilemeyecek bir şey vardır. iPhone, AirPods veya MacBook’unuz varsa kolay eşleştirme için en iyi seçeneğiniz Apple Watch. Tabii ki, Apple ürünleri premium bir fiyatla gelir. Bu nedenle, mevcut en iyi Apple Watch fırsatlarını seçtik. Şu anda Series 8, SE 2 ve Ultra gibi en yeni modellerin yanı sıra Series 7 gibi bazı eski modellerde indirimler var. Bunları aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

Apple Watch SE (1. Nesil, 40 mm, GPS) — 268 dolardı, eskiden 298 dolardı

Andy Boxall / Dijital Trendler

Apple Watch SE (1. Nesil), bir servet harcamadan Apple Watch dünyasına adım atan herkes için popüler bir seçim olmaya devam ediyor. Çoğu insan için hala harika bir seçim olan saat, yürüyüşlerden koşulara, HIIT antrenmanlarından tai chi’ye veya yogaya kadar tüm günlük aktivitelerinizi takip etmenize olanak tanır. Ayrıca yürüyüşçüler için ideal olan yerleşik bir pusula ve gerçek zamanlı yükseklik okumaları ile yaktığınız kaloriyi ve atılan adımları izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, yüksek ve düşük kalp atış hızı bildirimleri, kalp atış hızınız aniden düzensizleşirse bir uyarı ve sizi telefonunuzu kapmaktan kurtaracak kapsamlı bildirimler var.

Apple Watch SE (2. Nesil, 44 mm, GPS) — 249 dolardı, eskiden 279 dolardı

Apple Watch SE 2'deki ızgara görünümü uygulaması.
Andy Boxall/DigitalTrends

Apple Watch SE 2 basit ama harika. Önceki Apple Watch SE’den %20 daha hızlıdır ve tüm günlük aktivitelerinizi ve her türlü fitness trendini takip etme konusunda son derece yeteneklidir. Gelişmiş bir egzersiz uygulaması kullanışlıdır ve gerektiğinde kalp atış hızı bildirimleri de alırsınız. Öne çıkan özellikler arasında, potansiyel olarak sizin için bir cankurtaran olabilecek düşme algılama ve çarpma algılama yer alır. Ayrıca, REM, çekirdek ve derin uykuda ne kadar zaman harcadığınızı görebilmeniz için uyku aşaması izleme özelliğine sahiptir ve pili iki gün dayanır.

Apple Watch Series 8 (41 mm, GPS) — 329 dolardı, eskiden 399 dolardı

Ekranı açık bir Apple Watch Series 8.
Joe Maring/Dijital Trendler/Dijital Trendler

Apple Watch Series 8, en son teknolojiyi isteyenler için mükemmel bir akıllı saat. Önceki modelden daha hızlı çalışan ve size gelişmiş sensörler sağlayan güçlü bir modeldir. Artık sıcaklığınızı izleyebilir ve size geriye dönük olarak yumurtlama bilgisi sağlar. Ayrıca, ihtiyaç duyduğunuz her an EKG çekebilme özelliğinin yanı sıra bir kan oksijen sensörü de vardır. Bunun da ötesinde, çarpışma ve düşme tespiti ile bir sorun olması durumunda acil SOS özelliği vardır. Büyük, her zaman açık olan Retina ekran, ne yaptığınızı her zaman net bir şekilde görebilmeniz için parlak ve canlıdır. Aynı zamanda çatlamaya, IP6X sertifikalı toza ve yüzmeye karşı dayanıklıdır. Daha önce olduğu gibi, bol miktarda bildirim desteği de alıyorsunuz.

Apple Watch Series 7 (45 mm, GPS, Hücresel) — 410 ABD doları, 749 ABD dolarıydı

Bilekte Apple Watch Series 7.
Andy Boxall/Dijital Trendler/Dijital Trendler

Apple Watch Series Series 7 fiyatı çıktığından beri pek düşmedi. Bunun nedeni, Apple’ın saati yaklaşık bir yıl önce sonlandırmasıdır. Bir koleksiyoncuysanız, indirimdeyken de alabilirsiniz. Sıradan bir kullanıcıysanız, bunun yerine muhtemelen Series 8’i almalısınız. Apple Watch 7 ile Apple Watch 7 karşılaştırmamızda. Apple Watch 8, Series 8, Ekran hariç her kategoride kazandı ve bu bir beraberlikti. Series 7, kalp atış hızı, uyku ve kan oksijen monitörleri gibi tüm standart sağlık izleme özelliklerine sahiptir. Bu model GPS ve Hücresel ile donatılmıştır, yani telefonunuz saatin yanında değilken bile tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Harika bir akıllı saat, Series 8’den daha az özelliğe sahip ve daha pahalı.

Apple Watch Ultra (Yenilenmiş, 49 mm) — 718 dolardı, eskiden 799 dolardı

Şnorkel modunda Apple Watch Ultra ve Oceanic+ uygulaması.
Andy Boxall/DigitalTrends

Apple Watch Ultra, inanılmaz derecede güçlü bir Apple Watch olarak adının hakkını veriyor. Her zaman açık olan 49 mm Retina ekranı ile diğerlerinden daha büyüktür ve son derece sağlam ve yetenekli olacak şekilde tasarlanmıştır. İster açık havada bir maceracı, dalgıç veya dayanıklılık sporcusu olsun, aktif kişiyi hedef alan bu ürün, 100 metreye kadar su geçirmezliğe, kapsamlı GPS takibine ve hesaplamalarına ve adımlarınızı tekrar izlemenize yardımcı olacak kullanışlı bir geri izleme özelliğine sahiptir. Oceanic+ uygulaması dalgıçlara yardımcı olurken, yeniden tasarlanmış bir pusula uygulaması, pusula ara noktaları ve yepyeni görünümleri ve işlevleri sayesinde yürüyüşçüler için harikadır. Diğer Apple Watch’larda olduğu gibi kalp atış hızınızı, kan oksijen seviyenizi, kaç adım attığınızı ve ne kadar kalori yaktığınızı da izler. Telefonunuzu ele geçirmenin zor olduğu bir durumda daha da yararlı olabilecek kapsamlı bildirim desteği de vardır. Gelişmiş özellik seti ve fiyat etiketi göz önüne alındığında bazı insanlar için aşırıdır, ancak her zaman dışarıdaysanız ve alışılmışın dışındaysanız, bu harika bir yatırımdır. Piyasadaki diğer tüm Apple Watch’lardan çok daha sağlam. Bu saat profesyonelce yenilenmiştir. Bu, yeni gibi çalışacağı anlamına gelir, ancak bir noktada başka birinin bileğinde olmuştur.
genel-19