Ne zaman Kozmik Öfke– görünüşe göre son yineleme Power Rangers hayranların bildiği gibi son 30 yıl Hasbro yenisini ararken film ve TV çekimi Geçen ay Netflix’e geliyor, beraberinde bir efsane getiriyor: Orijinal Blue Ranger, Billy Cranston yeniden spandeks içinde.

Hasbro, uzun zamandır beklenen çıkış tarihi ile birlikte haberi doğruladı. Kozmik Öfkekurulan ekibin ve hikayenin devamı niteliğindedir. Power Rangers: Dino Fury. rağmen çoğu Power Rangers mevsimler gevşek bir şekilde ilham alır Süper Sentai aksiyon görüntülerinden yararlandıklarını gösteriyor—dinozor öfkesi 2019 serisinden kullanılmış takım elbise ve mecha dizileri Kishiryu Sentai RyusoulgerKozmik serinin kendi malzemesini, orijinal takımlarla, serinin ilk takımını içeren bir takım karışımı ile tamamen kumaştan yarattığını ilk kez ciddiye alıyor. kalıcı dişi Red Rangerve orijinal bir devamı dinozor öfkesi‘nin hikayesi.

Power Rangers Kozmik Öfke | Tema Şarkısı #powerrangers #cosmicfury

Bu, dizinin daha sonra David Yost’un önemli bir yardımcı karakter olarak Billy Cranston rolüne geri döndüğünü görmesini sağlar. Yost, dizinin 10 bölümünün tamamında Billy’i oynayacak. Kozmik Öfkeorijinal Mighty Morphin’ Blue Ranger’ın yardımcı olduğu gibi dinozor öfkesi Ekip, en büyük tehdidin geri dönüşüyle ​​uğraşırken yeni güç ve yeni zordlar bulur. Power Rangers evrenin şimdiye kadar gördüğü: Yıllar önce Billy ve arkadaşlarını tehdit eden efsanevi Lord Zedd.

“David’in diziye önemli bir rol üstlenerek bir akıl hocası olarak geri dönmesinin hayranlar için anlamlı bir dönüm noktası olacağını düşündük.” Kozmik Öfke yönetici yapımcı Simon Bennett şunları söyledi: Haftalık eğlence yeni bir röportajda. “Kişisel düzeyde, OG Blue Ranger ile çalışmak heyecan vericiydi. David’in sakin ve pozitif ruhu hepimizi toprakladı ve hakkını vermeye çalıştığımız Ranger mirasını hatırlattı.”

Kötü bir şekilde ayrılan Yost’un geri dönmesi planlanıyor Power Rangers Açıkça eşcinsel bir erkek olarak sette tacizle karşılaştıktan sonra – Kozmik Öfke Orijinalin yanı sıra Yost’tan önce zaten yerindeydi Güçlü Morhpin’ siyah korucu Walter Emanuel Jones, 30. yıl özel Bir kez ve her zaman bu senenin başlarında. “Ve bizden bunu böyle tutmamız istendi.Birkaç küçük paskalya yumurtası dışında, ”dedi Bennett, aralarındaki ayrılık hakkında. Bir kez ve her zaman Ve Kozmik Öfke. “Bunları kimseye vermeyeceğim ama hayranların alıp almayacağını merak ediyorum.”

Power Rangers: Kozmik Öfke 29 Eylül’de Netflix’te yayınlanmaya başlayacak.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7