Hiçbir Şey Telefon (2) sızıntısı kamera yükseltmelerini ortaya koyuyor

Kapalı

Nothing Phone (2) 11 Temmuz’da geliyor ve bir haftadan az bir süre kaldığımız için, söylentiler (ve Nothing) yaklaşmakta olan akıllı telefonun neler sunabileceğini ortaya koyuyor. Twitter’daki bir ileti dizisine göre, bilgi sızdıran Kamila Wojciechowska, Nothing Phone’un (2) kamera sisteminde bazı yükseltmeler olabileceğini paylaştı.

Wojciechowska, yaklaşmakta olan akıllı telefonun optik görüntü sabitleme ve sensör içi yakınlaştırma özellikli 50MP Sony IMX890 kamera sensörüne sahip olabileceğini öne sürüyor. Hala bir 50MP kamera olsa da, Telefon (1) bir IMX766 sensörüne sahip olduğundan, buradaki sensör bir yükseltmedir. Ancak cihazın arka tarafında yer alan 50MP Samsung JN1 ultra geniş lensin değişmeden kalması bekleniyor.

Tipster’a göre, Telefon (2) elektronik görüntü sabitleme (EIS) ile donatılmış 32 MP Sony IMX615 ön kamera içerebilir ve bu, Telefondaki 16 MP selfie kamerasına kıyasla çok büyük bir gelişme olabilir (1) .

Carl Pei, yaklaşmakta olan akıllı telefonuyla çektiği bazı fotoğraflarla dalga geçerek bize Telefondan (2) ne bekleyebileceğimize dair bir fikir verdi.

Wojciechowska, Telefonun (2) ekranı hakkında bilgi vererek, çok fazla değişiklik olmayabileceğini belirtti. Akıllı telefonun 120Hz yenileme hızına ve 1080 x 2412 çözünürlüğe sahip 6,7 inç OLED ekrana sahip olması bekleniyor. Ayrıca 1Hz’e kadar inebilen düşük güç modunu da destekleyecek.

Telefon (2) hakkında zaten bildiğimiz gibi, premium bir teklif olacağı düşünüldüğünde biraz daha yüksek görünen fiyatı dışında hayal edecek pek bir şey kalmadı. Nothing Phone (2), Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden güç alacak.

Henüz hiçbir şey, akıllı telefonun arkasını gösteren Telefon (2) görüntüsünü paylaşmadı. Resimlerde yeni bir Glif deseni gösterilmektedir ve arka taraf, kenarlardan hafifçe kıvrılmıştır.

Phone (2) Hindistan’da şimdiden ön siparişe açıldı ve Flipkart aracılığıyla satın alınabilecek.

FacebooktwitterLinkedinmakalenin sonugenel-9