Auto News of the Day kaynağı dün Rusya pazarındaki en ucuz yeni binek otomobillerin bir listesini paylaştı. Şimdi de aynı kaynak en ucuz dizel arabaların listesini yayınladı. Ve burada seçimde tamamen farklı fiyatlarla tamamen farklı arabalar var.Listede tek bir yerli, Avrupa, Amerika veya Japon arabası olmadığı ortaya çıktı. Tüm modeller Çin’den.

Ve liste 2,42 milyon ruble ile başlıyor. Bu para için JAC T6 pikapının temel versiyonu satılıyor. Araba, 136 hp kapasiteli iki litrelik bir dizel motorla donatılmıştır. ve manuel şanzıman.

2,8 milyon ruble için ikinci sırada Çin Seddi Poer Kingkong var ve bu aynı zamanda bir kamyonet. Zaten 150 beygir gücünde bir motor ve daha modern bir tasarım var.

Great Wall Poer, Rusya Federasyonu’nda en az 3,45 milyon rubleye mal oluyor ve Kingkong ile aynı motoru, ancak daha zengin donanım sunuyor.

Ve seçimdeki tek teslim alınmayan model olan Haval H9 listeyi kapatıyor. Büyük bir SUV 4,22 milyon rubleye mal oluyor ve 190 beygir gücünde bir motor ve otomatik şanzıman ile donatılmıştır.genel-22