Google’ın en son akıllı telefonları Pixel 7 ve Pixel 7 Pro, 2023’te satın alabileceğiniz en iyi akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Ancak, birinci sınıf cihazlar olduklarından, genellikle yüksek bir fiyat etiketiyle geliyorlar ve bir tane almak için önemli miktarda nakit para gerekiyor. Bununla birlikte, Amazon İngiltere’nin şu anda normal Pixel 7 için gerçekten çok iyi bir teklifi var ve bu da bu inanılmaz telefonu harika bir istisna yapıyor. Şu anda 128 GB Obsidyen renkli Pixel 7, fiyatından %23 indirimle sizin olabilir. Böyle bir indirim, aşağıdaki anlaşma düğmesine dokunup hemen şimdi Amazon’dan bir Pixel 7 alırsanız 138 £ tasarruf edeceğiniz anlamına gelir.

Kendine saygısı olan, üst düzey, birinci sınıf bir akıllı telefon olarak Pixel 7, tüm doğru kutuları işaretler. 8 GB RAM ve yapay zeka destekli Tensor G2 yonga seti sayesinde mükemmel performansa sahiptir. Ayrıca telefon, harika fotoğraflar çeken ve 60 fps’de 4K’ya kadar videolar çekebilen 50 MP’lik bir kameraya sahiptir. Google’ın, fotoğraflarınızın daha da harika görünmesini sağlayacak yazılım büyüsünü de unutmayalım.

Tabii ki, birinci sınıf bir akıllı telefon aynı zamanda birinci sınıf bir ekrana sahip olmalıdır. Ve Pixel 7’de bu da var. 1080 x 2400 çözünürlüğe ve 90 Hz yenileme hızına sahip 6,3 inç OLED ekrana sahiptir. Ekranın maksimum parlaklığı yaklaşık 1.000 nit’tir, bu da parlak güneşli günlerde bile ekranınızda görüntülenenleri görmede herhangi bir sorun yaşamayacağınız anlamına gelir.

Pixel 7’nin pil ömrüne gelince, telefon, düzenli kullanımla tüm gün dayanması gereken 4.355mAh’lik bir pile sahiptir. Bununla birlikte, güç hücrenizi gün bitmeden önce tüketmeniz durumunda, telefonun 30W’lık bir şarj cihazıyla %50’lik bir şarj sağlaması için yaklaşık 30 dakikaya ihtiyacı olacaktır.

Genel olarak, Pixel 7 harika bir akıllı telefon ve Pixel Ekibi iseniz veya bunun bir parçası olmak istiyorsanız, kesinlikle bu harika fırsattan yararlanmalı ve Amazon İngiltere’nin teklifi hala aktifken Pixel 7’yi indirimli bir fiyata satın almalısınız.telefon-1