sert misin Şirketin en uygun fiyatlı cep telefonlarından birinde mevcut en iyi fırsatı arayan OnePlus hayranı mısınız? Rağmen Prime Day henüz burada değil, şu anda aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok ilginç seçeneğiniz var. özel gereksinimleri olmayan her zamankinden daha ucuz 10T, zorunlu ön operatör aktivasyonu ile derin indirimli 11 ve Ücretsiz bir çift gerçek kablosuz kulaklıkla birlikte harika bir fiyata yeni ve göz alıcı bir Nord N30 5G orta sınıf ürün.

İster inanın ister inanmayın, bugün bu listeye başka bir çekici teklif daha ekleyebilirsiniz, çünkü OnePlus 11 5G amiral gemisi de herhangi bir koşul olmaksızın harika bir indirimle kapılmaya hazır. Tek yapmanız gereken, Amazon’da veya üreticinin kendi resmi ABD e-mağazasında Titan Black veya Eternal Green tonlarında 256 GB’lık bir depolama yapılandırması seçmek ve her türden çemberin içinden atlamadan 100 $ tasarruf edeceksiniz.
Normalde fiyatı 799,99 ABD doları olan ve aynı zamanda 16 gigabaytlık cömert bir belleğe sahip olan bu model, bu sıcak yeni indirimden sonra giriş seviyesi 8 GB RAM/128 GB depolama varyantı kadar uygun fiyatlı hale geliyor ve bu da kesinlikle ciddiye almaya değer, hararetli bir yaz fırsatı sunuyor. şu anda dikkate.
Bildiğimiz kadarıyla, 5G özellikli OnePlus 11 high-end, Şubat ayında ABD’de ticari çıkışını yaptığından bu yana ve 2015 yılına kadar hiç bu kadar büyük bir indirim görmemişti (koşulsuz). OnePlus 12, yerel sahneye gelecek yılın başlarında giriyor, bu şüphesiz markanın en iyi yarışmacısı. paranın satın alabileceği en iyi android telefon.
Samsung’un son teknoloji ürünü kadar etkileyici değil. Birkaç departmanda Galaxy S23 Ultra, OnePlus 11, birinci sınıf bir Snapdragon 8 Gen 2 işlemciyi kesinlikle birinci sınıf ve makul derecede ince bir gövdeye yerleştirirken, şarj hızları söz konusu olduğunda kesinlikle parlıyor.

Kameralar harika (özellikle bu indirimli fiyat için), pil kapasitesi bu kasaya sığabilecek kadar büyük ve Fluid AMOLED ekran, kristal netliğinde kalitede ve mükemmel akıcılıkta içerik görüntülemek ve oyun oynamak için hemen hemen mükemmel.telefon-1