Xbox Games Showcase ve Starfield Direct’e sadece birkaç gün kala Xbox’tan Aaron Greenberg, 11 Haziran 2023 tarihinde 10:00 PT / 13:00 ET’de gerçekleşecek olan canlı yayınla ilgili birkaç ayrıntıyı Twitter’da açıkladı. Seğirme, Twitch ASL’si, YoutubeVe Facebook.

Birincisi, Xbox Games Showcase ve Starfield Direct’in kabaca 2 saat uzunluğunda olacağı. Bu uzun bir zaman olacak, bu yüzden tuvalete gittiğinizden ve atıştırmalıklarınızı düzenli bir şekilde aldığınızdan emin olun çünkü bu uzun bir yolculuk olacak.

Aaron, gösteri sırasında gösterilecek her 1. taraf oyununun ya oyun içi çekimler, motor içi görüntüler ya da bazı sinematiklerle birlikte oyun içi çekimler olacağını açıklamaktan da mutlu oldu. Bu nedenle, her fragman bunu gösterecek, böylece kafa karışıklığı olmayacak. Aaron, önümüzdeki 12 ay içinde çıkacak oyunlara odaklanmayacağını da hızlıca onayladı. Bu, bu yıl bazı birinci taraf oyunları piyasaya sürmek için Xbox arayanlar için harika bir haber.

Yaklaşan Fable oyunu için zaten bir teaser gördük, yani bu, bu oyunun beklenenden daha erken piyasaya sürüleceğini göreceğimiz anlamına mı gelecek? Umut edilebilir.

Elbette, yeniden başlatılan/yeniden tasarlanan Forza Motorsport’un bu yıl piyasaya sürüleceğini zaten biliyoruz ve bir yarış oyunu hayranı olarak bunu dört gözle bekliyorum. Avowed, HellBlade 2, Perfect Dark ve State of Decay 3, bu canlı yayın sırasında dört gözle bekleyeceğiniz diğer birkaç birinci taraf oyunudur.

Unutmayın, bu yılın başlarında Xbox Studios yol haritasına bir göz atmıştık. Eğer kaçırdıysanız, aşağıda listeledim. Tüm bu oyunların gösterildiğini görecek miyiz? Umarım öyledir.

O zaman tabii ki dört gözle bekleyeceğimiz çok sayıda Starfield olacak. Sizi bilmem ama ben Xbox’ta neler olduğunu göreceğim için heyecanlıyım.

Oh, ve Xbox Vitrini sırasında gösterilen herhangi bir film fragmanı olmayacak. Xbox’ın bir filmi bile çıkıyor mu? Hmm…

oyun-4