sokak dövüşçüsü 6 nihai dünya savaşçısı olmak için saflarda tırmanmaya zaman ayırmayı planlıyorsanız, büyük bir alan tasarrufu yapmanızı sağlayacaktır. Street Fighter 6’nın çıkış tarihi öncesinde, Capcom Game’in yaklaşan Mortal Kombat ve Tekken oyunları öncesinde en iyi dövüş oyunlarından oluşan yeni bir serinin sorumluluğunu üstlenme sözü vermesiyle birlikte, Street Fighter 6’nın bunu kolayca azaltacak bir yolu olduğu ortaya çıktı. tek oyunculu bileşenini bırakarak oyunun Steam yükleme boyutunu azaltın.

Neyse ki, Street Fighter 6 sistem gereksinimleri özellikle zorlu değil, bu nedenle çoğu modern sistemin oyunu iyi bir standartta çalıştırma konusunda mücadele etme şansı olmalı. Bununla birlikte, özellikle uzun yükleme sürelerinden kaçınmak için Street Fighter 6 kurulumunuzu oyun SSD’nize kaydırmayı umuyorsanız, depolama alanı yine de oldukça iyi olabilir.

Neyse ki, oyunun çok oyunculu modunun çoğunu oynamayı planlıyorsanız, elbette birçok oyuncu için ana odak noktası olacak olan, Street Fighter 6 için yükleme boyutunu düşük tutmanın bir yolu olduğu ortaya çıktı. İster bir Ken oyuncusu, ister bir Ryu ana oyuncusu veya bir Chun-Li hayranı olun, SF6’nın uzun vadeli cazibesinin çevrimiçi veya yerel çok oyunculu hurdalara girip becerilerinizi maksimuma çıkarmaktan geldiğine şüphe yok.

Bu, Street Fighter 6 Dünya Turu modunun, serinin dünyasını ve karakterlerini keşfetmenin harika bir yolu olmasının yanı sıra, yeni oyuncuların kombolarını ve stratejilerini kavramaları için potansiyel bir alışma yöntemi olduğu anlamına gelir. oyununuzun yükleme boyutunda oldukça ağır bir yük. İyi haber şu ki, işiniz bittiğinde (veya tamamen atlamayı planlıyorsanız) Steam’deki tek oyunculu modu kaldırabilirsiniz.

Steam kitaplığınızdaki ‘DLC’mi yönet’ ayarına giderek Dünya Turu modunu kaldırmayı seçebilir ve neredeyse 18 GB’lık alanı geri kazanabilirsiniz. Bu etli bir tasarruf! Oyunun çok oyunculu modu için geniş kapsam ve her beceri düzeyinden oyuncuya hitap eden bir oyun bulan Street Fighter 6 incelememiz sayesinde, burada seveceğiniz çok şey bulacağınızı umarız – ve artık yer konusunda endişelenmeden oyunu kurulu tutabilirsiniz.

Çıkışta en iyi karakterleri görmek için Street Fighter 6 seviye listemize göz atın. Dövüşlerinizi gerçek sokaklara taşımayı planlıyorsanız, Street Fighter 6 Steam Deck uyumluluğuyla ilgili en son bilgileri de edinebilirsiniz.oyun-2