Galaxy S24 Ultra’yı bir süredir duyuyoruz. Her şey, Samsung’un değişken zumlu kamerayı nasıl terk etmeye karar verdiğinden, donanım ve benzer bir tasarım açısından en son ve en iyiyi nasıl elde edeceğimize kadar değişiyor, ancak elimizdeki yeni bilgiler, eklenen yeni bir kameraya ışık tutuyor. amiral gemisi.

Galaxy S24 Ultra’nın, müşterinin ilgisini gerçekten çekebilmek için 5x telefoto kamera özelliğinden daha fazlasını yapması gerekiyor.

Güvenilenlerden alınan bilgilere göre Galaksi Kulübü, şimdi Galaxy S24 Ultra’nın S serisinde 5x telefoto kameraya sahip ilk telefon olacağı söyleniyor; sensör Galaxy Note 20 Ultra’da görüldü ve S serisi cihazlara asla ulaşmadı.

Şimdi, Samsung’un yaptığı her şeyden haberdarsanız, Galaxy S21 Ultra, S22 Ultra ve S23 Ultra’nın tümü 3x ve 10x optik telefoto yakınlaştırma kameralarının bir kombinasyonunu kullanır. Ancak, S24 Ultra ile Samsung bunu değiştirmek istiyor ve 3x’in mi yoksa 10x’in yerine mi geçeceğinden emin olmasak da, kesinlikle iyi bir değişiklik gibi görünüyor.

Ne yazık ki, bu yazıyı yazarken Galaxy S24 Ultra ile başka ne geleceğinden tam olarak emin değiliz. Bununla birlikte, Samsung’un değişken diyafram da dahil olmak üzere bazı gerçekten güzel özellikler eklemesini gerçekten umuyorum çünkü bu özellik bir süredir Samsung telefonlarında yok ve gelecekteki Samsung telefonlarındaki kamera sistemi gerçekten bir yükseltme kullanabilir.

Galaxy S24 Ultra, 2024’ün ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek ve cihazın, bazıları bariz olanlar da dahil olmak üzere bir dizi iyileştirme sunmasını bekleyebilirsiniz. Samsung’un tasarım dilini çok fazla değiştirmeyeceğini biliyoruz, bu nedenle aşağı yukarı selefleriyle aynı görünen bir telefon alıyorsunuz ki bu gerçekten kötü bir şey değil. Yolumuza çıkan tüm bilgilerle sizi haberdar edeceğiz. O zamana kadar bizi izlemeye devam edin.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17