Blizzard, Overwatch 2’de bu hafta yeni bir oyun içi etkinliğin başlayacağını duyurdu! Overwatch 2 Pride etkinliği 1 Haziran’da başlıyor ve beklenebileceği gibi bu, LGBTQ+ topluluğunu ve ırk, cinsiyet kimliği, tercih ve benzerlerinden bağımsız olarak kapsayıcılığı kutluyor.

Stüdyo, 1 Haziran’dan itibaren giriş yapan her oyuncuya etkinliği kutlayan Oyuncu Simgeleri ve İsim Kartları koleksiyonu verecek. İsim Kartları, Oyuncu Simgelerinin tam listesine aşağıdaki galeriden göz atabilirsiniz.

Overwatch 2 Gurur Etkinliği Kozmetikleri:

Blizzard ayrıca etkinlik için okuyabileceğiniz kısa bir hikaye yayınladı. Burada.

Nedenini şimdi merak edenler için işte Blizzard’ın açıklaması:

“Neden şimdi” diye merak edenler için: karakterlerimizi ve onların irfanını seviyoruz ve OW2 deneyimini yaklaşan PvE irfanını içerecek şekilde genişletirken, karakter kimliklerimizi ve ilişkilerimizi keşfetmek için ne kadar çok şey yapabileceğimizi fark ettik. İlk Overwatch 2 Pride etkinliğimizde, dünyayı savaşmaya değer kılan çeşitliliği kutlamak istediğimizi biliyorduk. Bu, Overwatch 2’deki Gurur’un sadece başlangıcı. Önümüzdeki Sezonlar ve yıllarda, Overwatch evreninin daha derin irfanı ortaya çıktıkça paylaşacak daha çok şeyimiz olacak.

Hepimizin yalnızca bu oyunda değil, aynı zamanda onun etrafında toplanan toplulukta da hoş karşılanmasını sağlamanın gücü var ve bu güç sayesinde oturum açan herkesin kabul edildiğini ve Tracer, Soldier: 76, Baptiste ile yoldaşlık hissettiğini umuyoruz. Pharah, Lifeweaver ve diğer tüm kahramanlar benzersiz ve kişisel şekillerde. Dünya, uğrunda savaşmaya değer ve Lifeweaver’ın sözleriyle, “güçlerimiz birleşiyor”, bu nedenle hepinizin yanında savaşmaktan onur duyuyoruz.

Bu etkinlik için bir yama varsa, okuyucularımıza haber vereceğiz.oyun-6