MCM London Comic Con’da Ize Press, popüler Kore web çizgi romanını satın aldığını duyurdu. Kötülük Kum Saatini Döndürüyor.

Kötülük Kum Saatini Döndürüyor

Antstudio’dan Sanat
SANSOBEE’nin Orijinal Hikayesi

Aria Roscent, üvey kız kardeşi Mielle’e acımasızca zorbalık yaptı ve kabahatlerinin nihai bedelini ödedi – ancak Mielle, Aria’yı en başta onu taciz etmesi için manipüle ettiğini açıklamadan önce değil! Aria, ölmek yerine zamanda geriye gönderilir ve ona gizemli güçlere sahip tuhaf bir kum saati hediye edilir. Şimdi Aria’nın tek bir hedefi var: kötü rolünü benimsemek ve Mielle’in hayatını tamamen mahvetmek!

Aynı isimli webnovelinden uyarlanan, Kötülük Kum Saatini Döndürüyor drama, romantizm ve biraz da sihirle dolu popüler bir fantazi manhwa’dır. Güzel olduğu kadar kurnaz bir kadın kahramanla, okuyucular bu çizgi romanın getirdiği zorlayıcı politikanın, acımasız manipülasyonun ve lezzetli intikamın tadını çıkaracaklar. 125 bölümden oluşan bu tarihi fantastik dizi, Tapas’ta 1 milyon kez görüntülendi ve 120.000’den fazla beğeni aldı ve Tappytoon’da 3,4 milyondan fazla görüntülendi.

İngilizce basılı baskı Kasım 2023’te yayınlanacak.

Kaynak: Basın Bültenioyun-4