Manga Planet, COMPASS Inc.’den aşağıdaki shojo manga başlıklarının* lisansını aldığını duyurmaktan heyecan duyar:

Nişanım Asılsız Suçlamalar Altında İptal Edildi, Ama Yüzümün Maskenin Altında Çirkin Olduğunu Kim Söyledi?

Yazarlar: Neneko Kobato ve En Nekogawa

Bir dükün zarif kızı, kendisine yöneltilen tuhaf suçlamalara karşılık verir… tabii ki sevgili ağabeyinin de yardımıyla!

Catia, akademide geçirdiği günlerde yüzünü hep bir maskenin altına saklamıştır. Şimdi, mezuniyet partisinin tam ortasında, nişanlısı Birinci Prens, onu çirkin görünüşü kadar kötü kalpli olmakla suçlayarak nişanlarını iptal eder.

Ama iki kez düşünmeliydi, çünkü sonuçta, maskenin altında çirkin bir yüz olduğunu kim söyledi?

Mavi Güllerin Prensesi

Manga Gezegeni

Yazarlar: Yukiya Kamikawa ve Gorogoromikan

Vyaria, infaz edildiği gün uyanır ve zamanın tersine döndüğünü ve onu yeniden yedi yaşında yaptığını görür. Geleceğiyle ilgili olayları düşündüğünde, gerçekten travma geçiriyor.

King Cain ile ilk evliliği soğuk ve mutsuz geçmişti. Ona her yaklaşma girişiminde bulunduğunda, reddedilmeyle karşı karşıya kalmıştı ve başka bir boyuttan bir kızın aniden ortaya çıkması, Cain’in Vyaria’ya olan düşmanlığını yalnızca artırmıştı. Arkasından herkes, ulaşılamaz dilekleri simgeleyen çiçeğin ardından ona “Mavi Gül Prenses” adını takmıştı.

Sonunda kendi kocası tarafından ölüm cezasına çarptırılacağını bilen Vyaria, genç Kabil ile bir kez daha birleşince dehşete kapılır. Her şey tekerrür mü edecek? Geleceği değiştirmek için gerçekten yapabileceği hiçbir şey yok mu?

Vyaria ne kadar korkmuş olsa da, bu ikinci yaşam şansında acımasız kaderine karşı savaşmaya ant içer…!

*Yayın tarihleri ​​daha sonra duyurulacaktır.

Hayranlar, abonelik yoluyla seçilen bölümleri okuyabilir ve yeni yeniden başlatılan Manga Planet’teki puanlarla geri kalan bölümlerin kilidini açabilir.

Kaynak: Basın Bültenioyun-4