Samsung Galaxy S23 FE’nin bu yılın sonlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Daha önce bu modelin üretimi konusunda çeşitli tartışmalar olmuştu. Samsung, çip sıkıntısı nedeniyle bir Galaxy S22 FE piyasaya sürmedi. Galaxy S23 FE’nin de aynı yolu izleyeceği tahmin ediliyordu. Bununla birlikte, son birkaç haftadaki raporlar, endüstrinin yonga seti üretim sorunuyla görece bir iyileşme gördüğü ve aynı zamanda bu yılın başlarında piyasaya sürülen Galaxy S23 serisinin “zayıf satışları” nedeniyle, Samsung’un bir Fan Edition modelini piyasaya sürebileceğini gösteriyor. yakında diziden.

Tipster Revegnus (@Tech_Reve) yeniden teyit edildi onun önceki iddialarSamsung Galaxy S23 FE’nin şirket içi bir sekiz çekirdekli Exynos 2200 5G SoC tarafından desteklenebileceğine dair daha önceki diğer raporları da destekliyor.

Yakın tarihli başka bir rapor, Galaxy S23 Fan Edition telefonunun beklenenden daha erken piyasaya çıkacağını öne sürdü. Önceki raporlar, telefonun 2023’ün dördüncü çeyreğinde ikinci bir Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 katlanabilir akıllı telefonlarla birlikte piyasaya çıkacağını gösteriyordu. Telefonun daha önce Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 yonga setinden güç aldığı da iddia edilmişti. Bununla birlikte, son sızıntılardan biri, telefonun bu yılın Temmuz veya Ağustos gibi erken bir tarihte, üçüncü çeyrekte belirli bölgelerde piyasaya sürülebileceğini iddia etti.

Şirket içi Samsung yonga setinin 6 GB veya 8 GB 6.4 Gbps LPDDR5 RAM ve 128 GB veya 256 GB UFS 3.1 dahili depolama ile eşleştirilmesi bekleniyor. Galaxy S23 FE’nin üçlü arka kamera ünitesinde 50 megapiksel birincil sensör, ultra geniş açılı lense sahip 12 megapiksel sensör ve 3 kata kadar yakınlaştırma destekli telefoto lense sahip 8 megapiksel sensör yer alması bekleniyor. . Ön kameranın 12 megapiksel sensörle donatılması muhtemel.

Samsung Galaxy S23 FE, 25W kablolu hızlı şarj desteği ile 4.500mAh pil içerebilir. Bu yılın başlarında piyasaya sürülen Galaxy S23 serisine Samsung Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra ile katılacak. Bu Fan Edition modelinin, 2021’de piyasaya sürülen Galaxy F21 FE’nin yerini alması bekleniyor.


Samsung Galaxy A34 5G kısa süre önce şirket tarafından daha pahalı Galaxy A54 5G akıllı telefonun yanında Hindistan’da piyasaya sürüldü. Bu telefon, Nothing Phone 1 ve iQoo Neo 7’ye karşı ne durumda? Bunu ve daha fazlasını Gadgets 360 podcast’i Orbital’de tartışıyoruz. Orbital şu ​​adreste mevcuttur: spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcast’leri, Apple Podcast’leri, Amazon Müzik ve podcast’lerinizi nereden alırsanız alın.
Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

genel-8