iQoo Neo 7 Pro’nun yakında Hindistan’da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Telefon, sekiz çekirdekli 4nm MediaTek Dimensity 8200 5G SoC ve 120W flaş şarj destekli 5.000mAh pil ile bu yıl Şubat ayında ülkede piyasaya sürülen iQoo Neo 7 5G’ye katılacak. iQoo Hindistan CEO’su Nipun Marya, birkaç gün önce Neo 7 Pro’nun lansmanıyla dalga geçti. Sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 5G SoC tarafından desteklendiği söyleniyor. Şimdi, yeni bir rapor, telefonun önümüzdeki ay Hindistan pazarlarında piyasaya sürüleceğini gösteriyor.

Bir FiyatBaba rapor iQoo Neo 7 Pro’nun, isimsiz kaynaklara atıfta bulunarak Haziran ayı sonlarında bir lansman etkinliğinde tanıtılacağını belirtiyor. Marya kısa bir süre önce, “Yakında Güç Verilecek” başlığıyla yaklaşan telefonun teaser görüntüsünü tweetledi. Görüntü, lakabın birkaç ipucunu taşıyordu. Resmin ortasına dikey olarak yerleştirilmiş Neo kelimesi ile sol üst köşede dikey bir sayı olan ‘7’ ve sol alt köşede görünen ‘RO’ harfleriyle ilişkilendirilebilecek ‘P’ harfi görülüyor. Akıllı telefonun adını tamamlamak için görüntünün sağ üst köşesine tıklayın.

Rapor, iQoo Neo 7 Pro’nun Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 SoC tarafından desteklenmesinin beklendiğini de ekledi. Telefonun 120Hz yenileme hızına sahip 6.78 inçlik full-HD+ (2400 x 1080 piksel) AMOLED ekrana sahip olması muhtemel. 120W flaş şarj desteğine sahip 5.000mAh pil ünitesi ile desteklenebilir.

Optik için, rapora göre, yaklaşmakta olan akıllı telefonun optik görüntü sabitleme (OIS) destekli 50 megapiksel birincil sensör ve özçekimler için 16 megapiksel ön kamera sensörü ile donatılması bekleniyor.

Bu yılın başlarında iQoo, Mali G610 GPU, 12 GB’a kadar LPDDR5 RAM ve 256 GB’a kadar UFS3.1 dahili depolama ile eşleştirilmiş sekiz çekirdekli 4nm MediaTek Dimensity 8200 5G SoC ile iQoo Neo 7 5G’yi piyasaya sürdü. Telefon, 120W flaş şarj desteği ile 5.000mAh bataryaya sahiptir. Üçlü arka kamera ünitesinde OIS destekli 64 megapiksel birincil sensör, 2 megapiksel makro sensör ve 2 megapiksel derinlik sensörü bulunuyor. Ayrıca 16 megapiksel ön kamera sensörüne sahiptir.

Piyasaya sürüldüğünde, iQoo Neo 7 5G 8GB + 128GB ve 12GB + 256GB çeşitleri Rs’de fiyatlandırıldı. 29.999 ve Rs. sırasıyla 33.999. Yıldızlararası Siyah ve Buz Mavisi renk seçenekleriyle sunuluyor.


OnePlus kısa süre önce Hindistan’da yalnızca Halo Green renk seçeneğiyle satılan ilk tableti olan OnePlus Pad’i piyasaya sürdü. Bu tablet ile OnePlus, Apple’ın iPad’inin hakim olduğu yeni bir bölgeye adım attı. Bunu ve daha fazlasını Gadgets 360 podcast’i Orbital’de tartışıyoruz. Orbital şu ​​adreste mevcuttur: spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcast’leri, Apple Podcast’leri, Amazon Müzik ve podcast’lerinizi nereden alırsanız alın.
Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

genel-8