Mükemmel uyum 2. sezon resmi olarak Netflix tarafından onaylandı; ancak sezonun oyuncu kadrosu henüz açıklanmadı. Sonrasında Love Is Blind 4. sezon şimdiye kadarki en güçlü sezonlardan biri olarak adlandırılıyordu, artık seride kaos yaratan ve hala aşkı arayan çok sayıda bekar var. Netflix artık çok sayıda Aşkın gözü kördür oyuncu kadrosuna başladıklarında aralarından seçim yapabileceğiniz oyuncular Mükemmel uyum 2. Sezon.


bu Mükemmel uyum 1. sezon kadrosu, birden fazla Netflix realite TV programından 23 single içeriyordu. Ek olarak Aşkın gözü kördürgibi diğer şovlardan oyuncular Çember, İşlenemeyecek Kadar SıcakVe Köstebek özellikli oldu. ile olduğu gibi Aşk Kördür, Mükemmel Uyum eşi Vanessa Lachey olmamasına rağmen Nick Lachey tarafından ağırlandı. dört Aşkın gözü kördür yıldızlar yeni realite TV şovunda yer aldı. Shayne Jansen ve Damian Powers ekranda çok zaman geçirirken, Lauren “LC” Chamblin ve Diamond Jack de boy gösterdi. Ancak, birçok ek var Aşkın gözü kördür üzerinde iyi olacak oyuncu kadrosu Mükemmel uyum 2. Sezon.

İlgili: Perfect Match 2. Sezon Netflix Tarafından Yenilendi

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

10 Chatterjee’yi salla

Shake Chatterjee bir Aşkın gözü kördür Deepti Vempati hakkında arkasından kötü konuştuktan sonra 2. sezonun kötü adamı. Ancak Shake, insanları nasıl konuşturacağını biliyor ve Netflix realite TV kalabalığı arasında kötü bir şöhrete sahip olduğu için realite TV şovuna mükemmel bir katkı yapacak. Bazıları onun reddedildiğini görmekten hoşlanırken, diğerleri onun kendini kurtarmasına açık olabilir. Sallama geri çevrildi Mükemmel uyum 1. sezon oyuncu kadrosu, çünkü Nick Lachey’e katlanamıyor. Ancak, bir şans var Mükemmel uyum 2. sezon yeni bir sunucuya sahip olacak.

9 Iyanna McNeely

Iyanna McNeely Love Is Blind 2. Sezon

Iyanna McNeely ayrıca Aşkın gözü kördür 2. sezon, olumlu bir izleyici tepkisine sahip olmasına rağmen. Iyanna, Haziran 2021’de Jarrette Jones ile evlendi ancak ertesi yaz ondan ayrıldı, bu da onu aşkı bulmaya açık hale getiriyor. Mükemmel uyum. Iyanna, aynı değerleri paylaştıkları ve hem iyi kalpli hem de cana yakın oldukları için Marshall Glaze için harika bir eş olacaktır. Iyanna oyuncu kadrosunu dengeleyebilirdi Mükemmel uyumzorlayıcı TV için hem kötüleri hem de sevimli kişilikleri içermesi gerektiği için.

8 Paul Peden

Love is Blind 4. sezondan Paul Peden gri takım elbise ve siyah tişört giyiyor

Paul Peden yeni bir Aşkın gözü kördür geçtiğimiz sezon nikah masasına oturmayı başaramayan kişilik. Paul, sunakta hayır demeden önce nişanlısı Micah Lussier ile finale kaldı. Paul biraz joker karakter Mükemmel uyum, çünkü çevre bilimcisi yakışıklı olmasına ve muhtemelen dikkat çekmesine rağmen karizmadan yoksundur. Irina, Paul’ü çekici bulduğunu açıkça belirttiği için, Paul’ün yanında Micah ve arkadaşı Irina Solomonova’yı seçmek de nihai kaosu yaratacaktır.

İlgili: Tüm 7 Love Is Blind 4. Sezon Çiftler En Kötüden En İyiye Sıralandı

7 mika lussier

Love Is Blind 4. sezondan Micah Lussier

mika başka Aşkın gözü kördür için uygun görünen 4. sezon yeni gelen Mükemmel uyum. Micah, Irina veya arkadaşlarıyla olmadığı zamanlarda daha yumuşak anlar yaşasa da, Irina’nın yanında ona “kötü kız” deniyordu. Ancak Micah evliliğe hazır görünmüyordu. Gibi dağınık bir flört programı Mükemmel uyum Micah aşkı bulmaya olduğu kadar kaosa da açık olduğundan muhtemelen ona daha çok yakışacaktır. Hayranlar, Micah’ın Paul ve Irina’ya farklı şekillerde ihanet ettikten sonra onunla tekrar etkileşime girdiğini görmekle de ilgileniyor. Bu arada şovu imajını onarmak için kullanabilirdi.

6 Andrew Liu

Love Is Blind 3. sezondan Andrew Liu göz damlası koyuyor

Andrew Liu bir potansiyeldir Mükemmel uyum gösteriye kaos faktörünü getirecek oyuncu kadrosu. Andrew bir katılımcıydı Aşkın gözü kördür 3. sezon, ancak nişanlı bir çift olarak asla başaramadı. Bununla birlikte, Netflix hilesini ifşa etse de, Andrew ağlamak için sahte gözyaşları kullanmakla ünlüdür. Andrew’un utanmaz olduğu ortaya çıktı, bu da onu viral yaptı. Mükemmel uyum onun için nihai ayar olurdu.

5 Marshall Sır

Love Is Blind yıldızı Marshall Glaze

Marshall Glaze, hayranların en sevdiği oyuncu kadrosudur. Aşkın gözü kördür 4. sezon, nişanlısı Jackie Bonds tarafından terk edildikten sonra en büyük sosyal medyayı kazandığı için. Marshall’ın bir partner için pek çok çekici özelliği var ve ayrıca izleyicilerden sempati ve destek kazandı. Onu Iyanna ile birlikte seçmek, yeni bir Netflix realite TV altın çifti yaratma olasılığının önünü açabilir. Hayranlar ayrıca Netflix’te Marshall’ı daha fazla görmek ister. Duyarlılığı onu bir sonraki Dom Gabriel yapabilir. Mükemmel uyum 2. Sezon.

4 Shayne Jansen

Gönderen Shayne Jansen Aşkın gözü kördür 2. sezon zaten göründü Mükemmel uyum bolca kaos getirdiği ama aynı zamanda aşkı bulmak istediği 1. sezon. Eski sevgilisi Natalie Lee, görünmeyeceğini söyledi. Mükemmel uyumShayne buna açık olsa da. Shayne, kaos ve drama getirmeyi garanti eden bir oyuncu kadrosu. Ayrıca ilk sezonda birçok romantik bağlantı kurdu. Shayne’e döküm Mükemmel uyum 2. Sezon çok mümkün görünüyor.

İlgili: Toplam Tren Enkazı Olan 5 Mükemmel Eşleşme İlişkisi

3 Cole Barnett

Love Is Blind Sezon 3'ten Cole Barnett mavi bir takım elbise giyiyor

gelen Cole Barnett Aşkın gözü kördür 3. sezon, başka bir aşk şansını ve onun nasıl bir insan olduğunu netleştirme şansını hak ediyor. Cole, Zanab Jaffrey ile olan ilişkisi sırasında sunakta ona hayır dedikten ve onun adını lekelemeyi görev edindikten sonra kötü adam olarak gösterildi. Ancak Zanab, kötü niyetli bir şekilde eski sevgilisini mahvetmeye çalışırken güvensizliklerini yansıtıyor gibiydi. Mükemmel olmasa da, Cole’a adil olmayan bir şekilde davranıldı. Aşkın gözü kördür ve aşkı ararken güneşte biraz eğlenmekten yararlanabilir Mükemmel uyum.

2 İrina Solomonova

Irina Solomonova Love is Blind 4. sezon buluşmasında

Irina Solomonova tam bir shoo-in Mükemmel uyum 4. sezon. Ana karakterlerden biridir. Aşkın gözü kördür 4. sezonun kötü adamları, ancak Jackie’den daha iyi karşılandı. Irina, buluşmada biraz öz farkındalık gösterdi, bu da onu kefaret edebilen bir oyuncu kadrosu yapıyor. Eski sevgilisi Zack Goytowski de onu gösteriye şöhret için katılmakla suçladı, bu da muhtemelen devam edeceği anlamına geliyor. Mükemmel uyum. Irina, şovdaki bir sonraki sinsi kötü kız olabilir ya da imajını düzeltmek ve kendini tasvir ettiği kadar kötü olmadığını göstermek için bir şans olarak kullanabilir.

1 kuzgun ross

Love Is Blind yıldızı Raven Ross, bir Instagram fotoğrafı için poz veriyor.

Aşkın gözü kördür güzel Raven Ross, birçok oyuncu kadrosundan biridir. Mükemmel uyum hayranlar muhtemelen görmek ister. kuzgun ortaya çıktı Aşkın gözü kördür Sikiru “SK” Alagbada ile nişanlandığı 3. sezon. SK sunakta hayır dedi ve çift, Kasım 2022’de resmen ayrıldı. Aşkın gözü kördür hayranları ve Instagram’da yaklaşık bir milyon takipçisi var. bu Aşkın gözü kördür güzellik çok popüler olurdu Mükemmel uyum 2. Sezon.sinema-1