Yakın zamanda yayınlanan ise Garmin Instinct 2X Solar ve 2X Solar – Tactical Edition akıllı saatler ilginizi çekti, bugün size harika haberlerimiz olabilir.

Nispeten uygun fiyatlı olanlar için açıkçası çok erken olsa da Apple Watch Ultra alternatifleri sırasıyla 450 $ ve 500 $ liste fiyatlarının altına inerse, çok benzer bir giyilebilir cihaza şu anda çok daha az harcayabilirsiniz.
Instinct 2 ailesi (“X”i basılı tutun), yerleşik GPS bağlantısına ve sağlam sağlık izleme özelliklerine sahip, normalde 350 dolardan başlayan fiyatlarla bir dizi dayanıklı saatten oluşur. Ancak acele ederseniz, seçtiğiniz 45 mm (standart) veya 40 mm (aka S) kasa boyutlarında normal fiyattan 100 dolar indirim yapabilirsiniz.

Hem 2022’nin başlarında piyasaya sürülen Garmin Instinct 2 hem de Instinct 2S’nin solar şarj özellikli versiyonları, tipik 450 $ fiyatlarının altında 100 $’a satılıyor; 2X Güneş.

Ardından, Instinct 2 ve 2S’nin Camo ve Surf sürümlerinin yanı sıra Instinct 2 Solar ve 2S Solar modellerinin Camo, Surf ve Tactical türevleri, 350 ila 500 $ arasındaki fiyatlardan aynı 100 $ indirimle satışta.

Elbette, özellikle 500$’lık bir fiyat etiketine sahip bir akıllı saat için normalde hayat değiştiren veya akıllara durgunluk veren bir indirim olarak adlandırdığımız şey bu değil, ancak kazanan tasarımlara ve hala güncel olan bu kadar geniş bir Garmin ürünleri ailesini görmek inanılmaz derecede nadirdir. rakip olunması zor yetenekler bu şekilde not edildi.

Tüm Instinct 2 serisinin, tüm gün kalp atış hızı izleme, gelişmiş uyku izleme, vücut pili enerji denetimi, stres izleme, kan oksijen teknolojisi ve hatta adet döngüsü izleme.

Evet, Instinct 2X Solar, pil dayanıklılığı açısından daha da yetenekli, kılıfında birkaç ekstra numara sakladığından bahsetmiyorum bile, ancak bu fiyatlarla Instinct 2, 2S, 2 Solar ve 2S Solar, şüphesiz bazı Sporcular ve doğa tutkunlarının kısıtlı bütçelerle şu anda satın alabileceği en iyi akıllı saatler.telefon-1