Mobil cihazdan Amazon Pay'e nasıl para eklenir?

Dijital cüzdanlar, elektronik işlemleri güvenli ve rahat bir şekilde yapmanızı sağlar. Banka havaleleri, kredi kartları veya mobil ödemeler gibi çeşitli yöntemleri kullanarak dijital cüzdanınıza para ekleyebilirsiniz. Dijital cüzdanınıza para yüklendikten sonra, onu mal ve hizmetler için ödeme yapmak ve diğer kullanıcılara para transfer etmek için kullanabilirsiniz.

Böyle bir dijital cüzdan uygulaması Amazon Pay – tarafından sunulan bir dijital cüzdan hizmetidir. Amazon A.Ş. Müşterilerin kullanımlarını sağlar Amazon üçüncü taraf web sitelerinde ve uygulamalarda satın alma yapmak için hesap. Amazon Pay ile müşteriler, işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlamak için Amazon hesaplarında depolanan ödeme ve gönderim bilgilerini kullanabilir.

Amazon Pay, satıcılar tarafından müşterilerden ödeme kabul etmek için kullanılabilir ve ayrıca dolandırıcılığa karşı koruma ve ödeme anlaşmazlıklarını çözme hizmetleri sunar.

Para eklemek için burada belirtilen adımları izleyerek Money’e kaydolmanız gerekir.

Zaten kaydolduysanız, para eklemek için aşağıdaki adımları izleyin:

1.

Amazon Pay sayfasına gidin.

2.

Şimdi, Para Ekle’ye tıklayın.

3.

Eklemek istediğiniz miktarı girin ve Devam’a tıklayın

4.

Ödeme yöntemini seçin ve ödemeyi tamamlamak için gerekli ayrıntıları sağlayın.

5.

Güncellenen bakiye 15 dakika içerisinde Money’e yansır.


Money bakiyesini doldururken dikkate alınması gereken birkaç nokta
Amazon Pay bakiyesine 10.000 Rs’ye kadar ekleyebilir ve harcayabilirsiniz. Ayrıca, farklı olduğunu akılda tutmak önemlidir. UPI gibi uygulamalardan dijital ödeme kabul eden tüm satıcılar değil. Google Pay, Paytmve PhonePe, Amazon Pay’i kabul edecektir. Amazon Pay cüzdanında para olduğunda, Amazon’da yapılan satın alma işlemleri için kullanılabilir veya Amazon Pay aracılığıyla ödeme kabul eden herhangi bir satıcıya ödeme yapılabilir.

Çözüm
Amazon Pay hesabınıza para eklemek ve ödeme yaparken kullanmak için yukarıda belirtilen adımları izleyin.

FacebooktwitterLinkedin
genel-9