PlayStation 5 konsollarında nadiren indirim yapılır, ancak şu anda yalnızca Sony konsolunu indirimli fiyattan değil, aynı zamanda üzerinde oynamak için mükemmel bir oyun da alabilirsiniz. Amazon üzerinde, PS5 God of War: Ragnarok paketi sadece için kullanılabilir 509 dolar 560 $ olan normal perakende fiyatı yerine. Bunu God of War: Ragnarok’u yalnızca 9$’a satın almak olarak görebilirsiniz. Bu anlaşma muhtemelen uzun süre geçerli olmayacak.

PS5 God of War Ragnarok paketi

Bu özel paket, yerleşik bir disk sürücüsüne sahip normal PS5 konsolunu içerir, böylece üzerinde hem fiziksel hem de dijital oyunlar oynayabilirsiniz. PS5 ilk piyasaya sürüldüğünde başlangıçta stok bulmak zordu, ancak bu sorunlar sıralandığında, şimdi Sony’nin mevcut nesil konsolunu almanın tam zamanı. Birkaç büyük ürün yazılımı güncellemesi sayesinde, konsol kullanıcı arayüzü her zamankinden daha kolay ve daha verimli hale gelirken, PS5’e özel oyun kitaplığı da önemli ölçüde arttı.

PS5, kendisini yeni nesil bir cihaz gibi hissettiren bir dizi başka harika özelliğe de sahiptir. Göz alıcı tasarımın geniş kıvrımları vardır, dahili SSD oyunların yükleme sürelerini absürt bir farkla azaltabilir ve birlikte verilen DualSense denetleyici, piyasadaki en incelikli dokunsal geri bildirimlerden bazılarını sağlayabilir. Bir 4K TV’niz, özellikle de bir OLED panel modeliniz varsa, HDR teknolojisi ve 120 fps’ye kadar akıcı oyun oynama özelliği sayesinde PS5 bu ekranda parlar.

Ayrıca PS4 oyunlarıyla geriye dönük uyumludur, bu nedenle son nesil bir kitaplığınız varsa veya PS Plus Premium’a kaydolmakla ilgileniyorsanız, konsolda oynayacak çok şeyiniz olacak. PS5 ile birlikte indirilebilir bir oyun olarak gelen God of War: Ragnarok’a gelince, Kratos’un yolculuğundaki bu yeni bölüm, alemler arasında müthiş görünen ve hissettiren destansı bir sümüklü böcek festivalidir. PS5’teki öne çıkan oyunlardan biri olan Ragnarok, yeni satın aldığınız ürünleri arkadaşlarınıza göstermek istediğinizde de kullanabileceğiniz aksiyon dolu bir maceradır.

GameSpot’un God of War: Ragnarok incelemesinde Tamoor Hussain, “Savaşan tanrılar ve dünyanın sonu hakkında bir hikaye olmasına rağmen, oyunun ruhu çok daha duygusal bir şey,” diye yazdı. “Vahşetin her anında, gerçek ve ilişkilendirilebilir bir duygu var. Nasıl inecekleri kişiden kişiye değişir, ancak birden fazla an beni gözyaşlarına boğdu. Hiçbir şey olmasa da, God of War Ragnarok, Sony Santa’yı daha da sağlamlaştırıyor. İşin en iyilerinden biri olarak Monica’nın anlatım ekibi.”

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1