Japon oyun stüdyosundan çeşitli oyunların yer aldığı yakın tarihli bir SNK haber fragmanı, Goenitz’in King of Fighters XV’de ücretsiz bir karakter güncellemesi ve diğer birkaç oyun için geri alma ağ kodu duyuruları olarak geri döndüğünü ortaya çıkardı.

Haber fragmanının tamamını buradan izleyebilirsiniz:

Video, DLC karakterleri olarak Kim Kaphwan ve Sylvie Paula Paula’nın zaten bilinen duyurularıyla başlıyor. Ayrıca bu baharda yayınlanacak olan platformlar arası güncellemeden de bahsediyor. Bununla birlikte, öne çıkanlardan biri, 2023 Yazında gelmesi planlanan geri dönen bir King of Fighters karakteri olan Goenitz olmak üzere yeni bilgiler de sergileniyor. Goenitz, oyunculara ücretsiz bir güncelleme olarak gelecek.

KOF 15’in yanı sıra, SNK haber fragmanı ayrıca şirketin iki oyununun geri alma ağ kodu güncellemesi alacağını da ortaya koydu. Hem Samurai Showdown hem de King of Fighters 13, sırasıyla İlkbahar ve Yaz 2023’te net kod güncellemesini alacak.

Son olarak fragmanda yeni bir Fatal Fury/Garou oyunu duyuruldu. Çalışılacak çok fazla bilgi yok, ancak açıklama, yaklaşan başlık için bazı yeni sanatlarla geldi.

Yeni karakterler, ağ kodu güncellemeleri ve geliştirilmekte olan yeni bir oyunla, SNK hayranlarının önümüzdeki birkaç ay ve sonrasında sabırsızlıkla bekleyecekleri çok şey olacak.oyun-6