Lilo ve Stitch

resim: Walt Disney Animasyon Stüdyoları

bu Disney+ canlı aksiyon uyarlaması Lilo ve Stitch küçük insan yıldızını buldu.

Hollywood Muhabiribir raporun ardından Knight Edge Medyası, Hawaili genç aktris Maia Kealoha’nın Lilo Pelekai rolünü üstlendiğini yazıyor. Disney, yeniden yapımın başrolünü, kaçak bir uzaylıyı köpek zannettikten sonra evlat edinen bir kızın başrolünü ararken, oyuncu seçimi kapsamlı bir açık çağrının ardından gelir.

Animasyon versiyonu 2002’de yönetmenler Chris Sanders ve Dean DeBlois tarafından yayınlandı; canlı aksiyon remake tarafından yönetilecek Marcel the Shell Ayakkabılı yönetmen Dean Fleischer Camp, Chris Kekaniokalani Bright’ın senaryosu. Filme yeni eklenen aktör Zach Galifianakis oyuncu kadrosuna bilinmeyen bir rolde (gerçi Pleakley’i oynayacağını umuyoruz); Hala hikayenin diğer büyük rolünü kimin oynayacağını görmek için bekliyoruz: Lilo’nun ablası Nani.

Lilo ve Stitch doğrudan Disney+’ta yayınlanacak, büyük ekranda biraz ilgi göreceğini umduğumuzu düşündük. Şimdiye kadar ne zaman bekleneceğine dair bir kelime yok.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7