Bahar nihayet burada ve bu, yeniden yeni bahar fırsatları olduğu anlamına geliyor. Dreame, yılın en iyi zamanını kutlamak ve size açık havada mümkün olduğunca çok zaman kazandırmak için popüler birinci sınıf robot elektrikli süpürge L10s Ultra ve L10s Pro’nun fiyatlarını kısa bir süre için düşürüyor. Dreame Deal Check’imizde size iki cihazı nereden alabileceğinizi ve tekliflerin neden değerli olduğunu anlatacağız.

Bahar temizliğinden daha güzel bir şey var mı? Doğru, hemen hemen alakasız her şey. Size yardım etmek ve evinizi her zaman temiz tutmak için Dreame’den gerçekten heyecan verici iki teklif var. Yani, Dreame L10s Ultra ile ilgileniyorsanız yüzde 25 ve biraz daha ucuz L10s Pro’yu hedefliyorsanız yaklaşık yüzde 15 tasarruf edersiniz.

Amazon’da iki teklifi kısa bir süre için bulacaksınız. Her iki elektrikli süpürge de yeterli emiş gücüne sahiptir ve ayrıca entegre bir silme işlevine sahiptir. Ayrıca akıllı evinize kolayca entegre edebilir ve Alexa, Siri veya Google sesli asistan üzerinden sesli komutlarla kontrol edebilirsiniz. Farklılıkların neler olduğunu ve L10s Ultra’nın neden geçtiğimiz yılın en iyi vakum robotlarından biri olarak kabul edildiğini aşağıdaki bölümde öğrenebilirsiniz.

Bu yüzden Amazon’un Dreame fırsatları buna değer

Dreame L10s Ultra

Dreame L10s Ultra testimizde elektrikli süpürge dalgalanan bayraklarla ikna etmeyi başardı. Her şeyden önce akıllı elektrikli süpürge, gerçek üstün performansla nasıl etkileyeceğini bilir ve 5.300 Pa’lık güçlü bir emiş gücüne ulaşır. Entegre silme fonksiyonu en inatçı kirleri bile kontrol altına alır ve emme istasyonunun yardımıyla cihaz kendi kendini de temizler.

Dreame L10s Ultra Paspas Pedleri

Dreame L10s Ultra, pırıl pırıl temiz zeminler sağlar. / © NextPit

Ayrıca, çok katlı haritalama ve 3B engel tespiti, Dreame L10s Ultra sorunsuz bir şekilde mobilyalarınız etrafında kıvrıldığından, mobilyalarınız için endişelenmenize gerek kalmamasını sağlar. Batarya 5.200 mAh’a kadar tutar ve bu nedenle yeniden şarj edilmesi gerekmeden önce 210 dakikaya kadar temizlik yapabilir.

Birinci sınıf bir elektrikli süpürgeye yakışır şekilde Dreame, cihazın o anda nerede olduğunu sürekli olarak takip edebileceğiniz entegre bir kameraya da sahiptir. Bu kameranın ve gerçekten iyi olan yapay zekanın yardımıyla, vakum robotu ayrıca temizlik süresini olabildiğince kısa tutmak için en uygun rotayı hesaplayabilir. Birinci sınıf elektrikli süpürge normalde 1.199 Euro’ya mal olur, ancak şimdi Amazon’da 899,25 Euro’ya satılıyor.

Dreame L10s Pro

Ancak Dreame L10s Pro’nun kardeş modelinden de saklanması gerekmiyor. Ayrıca 5.300 Pa’lık güçlü bir emiş gücüne ve silme performansına sahip olması, L10s Pro testimizde bizi fazlasıyla ikna etti. Ne yazık ki, burada bir emiş istasyonunuz yok, bu nedenle kiri yine de kendiniz çıkarmanız gerekiyor. Ancak 450 mililitrelik toz haznesi ve 190 mililitrelik su haznesi oldukça uzun süre kullanılabiliyor.

Dreame L10s Pro ürün fotoğrafı

Dreame L10s Pro, NextPit testinde çok başarılı oldu. / © NextPit

5.200 mAh pil de gerekli gücü sağlar, bu da elektrikli süpürgenin uzun süre şarj edilmeden yapabileceği anlamına gelir. Dreame L10s Pro ayrıca engelleri algılamak için üreticinin 3D teknolojisini kullanır ve bu nedenle evinizi güvenle süpürür. Ne yazık ki, izleme işlevi burada eksik, ancak bu kesinlikle gizlilik koruması arkadaşları için bir artı nokta.

Elbette Dreame L10s Pro’yu sesli komutla da kontrol edebilir veya üreticinin uygulamasını kullanarak temizleme rotasını veya konumu belirleyebilirsiniz. Kural olarak, elektrikli süpürge size 499 Euro’ya mal olur, ancak kısa bir süre için 70 Euro tasarruf edersiniz ve Amazon’da yalnızca 429 Euro ödersiniz.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Dreame’in birinci sınıf emzikleri ilginizi çekiyor mu? Yorumlarda bize bildirin.genel-27