Konu onu getirmeye geldiğinde Lady Gaga şaka yapmıyor Joker: Folie à Deux hayata karakter.

Yıldız, Cumartesi günü film yapımcısı Todd Phillips’in Oscar ödüllü 2019 hit filminin devamı niteliğindeki New York City çekimi sırasında fotoğraflandı. Joker. Gaga’nın DC’nin Harley Quinn’ini oynayacağına inanılıyor ve oyuncuya rolü için kostüm ve tam makyajla ilk bakışı sunan görüntüler, bunu destekliyor gibi görünüyor.

Fotoğraflarda Gaga, kalabalık bir sahnede Gotham polislerinden bir eskort alıyor. Görünür protestocular çevreyi dolduruyor, bazıları “Joker’e Bedava” ve “Joker Benimle Evlen” gibi mesajlar taşıyan pankartlar taşıyor.

Phillips, Gaga’ya ilk kez 14 Şubat’ta rol arkadaşı Joaquin Phoenix’in yüzünü tutarken yakın çekim bir fotoğrafını Instagram’da paylaştığında karakter olarak bir bakış sundu. Yönetmen o sırada gönderiye “Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun” açıklamasını yaptı.

Lady Gaga, 25 Mart’ta ‘Joker: Folie à Deux’u çekiyor.

Raymond Hall/GC Görselleri

Yapımcı daha önce Aralık ayında Phoenix karakterinin bir fotoğrafını paylaşarak çekimlerin başladığını duyurmuştu. 2019 filmiyle en iyi erkek oyuncu Oscar’ını kazanan oyuncu, senaryosunu Phillips ve Scott Silver’ın yazdığı devam filminde Arthur Fleck rolünü yeniden canlandırıyor.

Warner Bros.’ Joker akıl sağlığı sorunlarıyla mücadele eden gelecek vadeden bir komedyen olan Fleck’e odaklandı ve 1 milyar dolar hasılat elde etti. Takip başlığı, İkili Folyogenellikle aynı aileye mensup iki veya daha fazla kişiyi etkileyen bir ruhsal bozukluk için tıbbi bir terime atıfta bulunur.

Yaklaşan film, Matt Reeves ile birlikte DC Elseworlds başlıklarından biri olacak. Yarasaadam devam filmi, yakın zamanda devreye giren DC Studios patronları James Gunn ve Peter Safran’ın şu anda çalışmalarında bulunan paylaşılan evren listesinin dışında yer alacak şekilde ayarlandı.

Warner Bros. piyasaya sürülecek Joker: Folie à Deux 4 Ekim 2024’te.sinema-2