Bir ihbarcıya göre, bu yılın sonlarında piyasaya çıkması beklenen Galaxy S23 serisinin uygun fiyatlı ‘Fan Sürümü’ amiral gemisi olduğu iddia edilen Samsung Galaxy S23 FE, Güney Koreli holding tarafından geliştirilme aşamasında değil. Şirket Galaxy S23 FE üzerinde çalışmıyor olsa da, muhtemelen 2023’te piyasaya çıkması beklenen “Üç Katlı” ekrana sahip bir cihaz üzerinde çalıştığı söyleniyor. menteşe, ancak üç katlanır parçaya sahip konsept ekranlarını şimdiden gösterdi.

Tipster Yogesh Brar tarafından paylaşılan ayrıntılara göre, Samsung’da “geliştirme zincirinde Galaxy S23 FE yok”, bu da uygun fiyatlı bir Galaxy Fan Edition cep telefonuyla ilgili son raporlarla çelişiyor. Samsung, geçen yıl piyasaya sürülen Galaxy S21 FE’nin halefini piyasaya sürmedi ve Güney Koreli firma henüz bir Galaxy S22 FE veya Galaxy S23 FE piyasaya sürme planlarını açıklamadı.

Şirket, Galaxy S23 serisi akıllı telefonlara daha uygun fiyatlı bir eklenti yerine, Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 olarak piyasaya sürülmesi beklenen Z serisi katlanabilir telefonlarının geliştirilmiş bir versiyonu üzerinde çalışıyor. Brar. Ayrıca, Samsung’un “nihayet bu yıl piyasaya sürülebilecek” Üç Katlı ekrana sahip bir cihaz üzerinde çalışıyor olabileceğini de belirtiyor.

Geçen yıl Samsung’un Galaxy Z Fold ve Galaxy Flip serisinin yanında üçüncü bir katlanabilir üzerinde çalıştığı bildirildi. Söylentiye göre katlanabilir, üç katlanır panele veya kayan bir ekrana sahip olduğu söylendi. Samsung, 2022’de üçüncü bir katlanabilir cihazı piyasaya sürmemiş olsa da, şirketin CES 2022’de katlanabilir akıllı telefonlar için üç katlanır ekrana sahip Flex S ve Flex G olarak adlandırılan yeni konsept panellerini sergilediğini belirtmekte fayda var.

Ocak ayında Samsung, CES 2023’te 360 ​​derece dönebilen ekrana sahip “Esnek içeri ve dışarı” ekran prototipini de sergiledi. Ekran, kitap kapağı gibi içe veya gazete gibi dışa doğru katlanabiliyor. “Esnek giriş ve çıkış” ekranı, bir yazılım arayüzüne sahip işlevsel bir el cihazına takılıyken, Samsung’un yeni bir Galaxy Z serisi akıllı telefon olarak ahizenin geliştirilmiş bir versiyonunu piyasaya sürüp sürmeyeceği konusunda henüz bir bilgi yok.


Yeni piyasaya sürülen Oppo Find N2 Flip, şirketten Hindistan’da piyasaya sürülen ilk katlanabilir. Ancak Samsung Galaxy Z Flip 4 ile rekabet etmek için gerekenlere sahip mi? Bunu Gadgets 360 podcast’i Orbital’de tartışıyoruz. Orbital şu ​​adreste mevcuttur: spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcast’leri, Apple Podcast’leri, Amazon Müzik ve podcast’lerinizi nereden alırsanız alın.
Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

genel-8