Tuzuna (ve fiyat noktasına) değer herhangi bir tabletin pil bölümünde teslim edilmesi gerekir. Ek bir cihazı şarj etme zorunluluğunun ek zorluğu, en azından saygın bir pil ömrü ile bir şekilde dengelenmelidir.

iPad’ler gibi üst düzey tabletlerle parlama eğiliminde olan yer burasıdır. Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, biri 2023’te satın alınacak en iyi tabletler, o kadar da uzak değil. Şimdi, Koreli teknoloji devi, üst düzey tabletlerinin pil performansı söz konusu olduğunda oyununu hızlandırıyor gibi görünüyor.

Başlangıçta öne sürülen yeni bir sızıntıya göre galaksi kulübü ve daha sonra Sammobile tarafından kapsanan özel bir makalevanilya Galaxy Tab S9, pil kapasitesinde selefine göre bir artış sunuyor olabilir.

Kaynağa göre, Çin ajansı CQC tarafından yapılan bir listeleme, habersiz Samsung Galaxy Tab S9, 8160mAh nominal kapasiteye sahip olacak. Çok fazla teknik ayrıntıya girmeden, nominal kapasite her zaman tipik olandan daha düşüktür ve yukarıda belirtilen değer, 8500mAh’a kadar tipik kapasiteye karşılık gelmelidir.

Referans olarak, mevcut Samsung Galaxy Tab S8’in tipik kapasitesi 8000mAh’dir, bu nedenle yaklaşık 500mAh’lik bir artışa bakıyoruz. Şu anda dizideki diğer tabletlerin aynı tedaviyi alıp almayacağını bilmiyoruz. Önceki sızıntılar, amiral gemisi Galaxy Tab S9 Ultra’nın daha büyük bir pil kapasitesine sahip olmayacağını gösteriyor gibi görünüyor.

Bununla birlikte, IP67 sertifikası da dahil olmak üzere Galaxy Tab S9 serisine gelmesi muhtemel olan çok sayıda başka iyileştirme var. Samsung’un yaklaşmakta olan tabletleri muhtemelen bu yıl içinde, muhtemelen Ağustos ayındaki Galaxy Unpacked etkinliğinde piyasaya sürülecek. Ancak sabırsızlıkla beklenecek en ilginç cihaz, vanilya Galaxy Tab S9 değil, söylentilere göre olacak. Galaxy Tab Fold, Samsung’un ilk katlanabilir tableti.telefon-1