Todd Field, 2022 filmiyle büyük bir başarı elde etti Katranancak yakın zamanda başka bir özelliği yönetmeyi beklemiyor.

yakın zamanda röportaj ile Sinema KapsamıField, bir film çekerken hissettiği zorluğu tartıştı ve bu, potansiyel olarak fikrini değiştirebileceğini kabul etmesine rağmen, başka bir filmi yönetmeyi öngörmediğini belirtmesine yol açtı. Field, 2006’dan beri uzun metrajlı bir film yönetmemişti. Küçük çocuklar geçen yıl piyasaya sürülmeden önce KatranEn iyi film, orijinal senaryo ve en iyi yönetmen dalında Field adaylığı dahil olmak üzere altı Oscar’a aday gösterildi.

Field, “Her boyutta bir film yapmanın gerçek bir zorluğu var,” dedi. “Kalbi zayıf olanlar için değil. Keşke farklı şeyler için biçilmiş kaftan olsaydım, çünkü muhtemelen daha fazla film yapmazdım. Bir film yapmak benden çok şey alıyor; Başka bir tane yapacağımı bilmiyorum.

Bunun gerçekten onun son filmi olup olmadığı sorulduğunda, “Evet, öyle düşünüyorum” diye ekledi. Daha sonra, “Şimdiye kadar bunu düşünmedim. Büyük olasılıkla.”

Bir süre ara verdikten sonra bir uzun metrajlı filmi tekrar yönetmeye karar verip vermeyeceği konusuna gelirsek. Katran, diye yanıtladı, “Sanırım bu mümkün. Umarım bu mümkündür.”

Hollywood Muhabiri daha fazla yorum veya netlik için Field’ın ekibine ulaştı.

İlk uzun metrajlı yönetmenlik denemesi 2001’lerle gelen Field Yatak odasındaaçıkladı Sinema Kapsamı film yönetmekten uzaklaşma kararının yaratıcı bir şekilde mücadele ettiği bir yerden gelmeyeceğini, bunun “gerçekten daha çok fiziksel bir şey” olacağını söyledi. Yazmaya devam etmeyi planladığını dile getiren Field, “bu benden pek bir şey eksiltmiyor” diyerek halen reklam yönetmenliği yaptığını söyledi.

Devam etti, “Ama eğer bir şey gerçekten size aitse ve gerçekten önemliyse – ve bir film yapmak için gereken sürenin uzunluğu açısından daha iyi bir önemi olsaydı – ona her şeyinizi vermelisiniz. Ve yaşlandıkça zamanın ne kadar değerli olduğunu anlıyorsunuz; o kum saatinde çok fazla zaman var. Artık 20’li veya 30’lu yaşlarımda değilim – bir buçuk yıl sonra 60 olacağım. Bunları düşünmeye başlıyorsun.”

ile yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında Hollywood Muhabiri hakkında KatranCate Blanchett’in ünlü bir orkestra şefi olarak rol aldığı ‘de Field, projeyle ilgili bir dizi film yapımı zorluğunu anlattı; örneğin, filmde yer alacak birinci sınıf bir orkestrayı ayarlamak ve yerleri güvence altına almaktan bahsetmeye bile gerek yok. “Hiçbir şey kolay değildi” dedi.

Field daha önce Hulu drama dizisini yönetmek için eklenmişti. Beyaz Şehirdeki Şeytan Ekim ayında çıkışı duyurulmadan önce. Martin Scorsese ve Leonardo DiCaprio’nun projesi artık yayıncıda çalışmıyor.sinema-2