Hayattaki en güzel şeyleri seviyorsanız ve bir tablet almayı düşünüyorsanız, Apple’ın harika 12,9 inç 2022 iPad Pro satışta.
Apple bunlardan birini yapar piyasadaki en iyi tabletler ve pazar lideri. Profesyoneller, en iyi tabletleridir ve en yeni 12,9 inçlik model, ürün yelpazesinin en üstünde yer almaktadır.

Büyüleyici miniLED ekran, 12,9 inç modele özeldir. miniLED ekranlar, LCD ekranlardan daha derin siyahlar, daha zengin renkler ve daha iyi kontrastlar sunar. Ekranın yenileme hızı 120 Hz’dir ve her şey akıcı ve duyarlıdır.

Kayrak, gülünç derecede hızlı M2 çipi tarafından desteklenmektedir. Aşırı hızlıdır ve 2022 iPad Pro’yu çoğu orta sınıf ve üst düzey dizüstü bilgisayardan daha hızlı hale getirir. Tabletlerinizi üretkenlik çalışmaları için kullanmayı seviyorsanız, hiçbir şey iPad Pro’nun yanına bile yaklaşamaz.

Asla tam potansiyeline ulaşamayacaksınız ve bu size gelecek için performans alanı sağlayacaktır. Arduvazın 10 saate kadar pil ömrü vardır, bu da bütün gün yetecek kadar enerji olduğu anlamına gelir.

Geleceğe dönük başka bir özellik de Wi‑Fi 6E’dir. En yeni iPad Pro, Apple’ın ProRes codec bileşeninde de video çekebilir.

Ayrıca, kalemi ekrana yaklaştırdığınızda ne olacağını size gösteren Apple Pencil vurgulu özelliği de yenidir.

Artık Apple, iPad’in işletim sistemine daha fazla önem verdiğine göre, çoklu görevde eskisinden daha iyi. Bu, rakipsiz bir uygulama kitaplığıyla birleştiğinde, onu iş, ders çalışma ve ek işler için mutlak en iyi tablete ihtiyaç duyanlar için kolay hale getirir.

Amazon, cihazı 512GB konfigürasyonunda satışa sunuyor ve 1.399 $ yerine 1.199 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu, tüm zamanların en düşük fiyatıdır ve güzel bir ekrana, uzun pil ömrüne ve inanılmaz miktarda ham güce sahip bir tablete ihtiyacınız varsa bu fırsattan yararlanmalısınız.telefon-1