Yeni bir rapor iddiaları Dwayne Johnson’ın siyah adam iddia ettiği gibi DC evrenindeki güç hiyerarşisini gerçekten değiştirmiş olabilir, ancak yolunda değil başlangıçta katıldı. Bunun yerine, planlamış olsun ya da olmasın, onu tamamen havaya uçurmuş olabilir..

Sargı filminin yıldızı ve yapımcısı Johnson’ın siyah adamözel olarak “planlı bir kredi sonrası sahneyi veto etti siyah adamAldis Hodge’un Hawkman’ı ve diğer kostümlü kahramanlar tarafından işe alınan Shazam’ı görecekti. Amerika Adalet Topluluğu” böyle bir sahne o filmi DC’nin plakasındaki bir sonraki filme önemli ölçüde bağlayacaktı, Shazam: Tanrıların Öfkesi, şimdi sinemalarda olan.

Yerine, Johnson, karakterinin “DC evrenindeki güç hiyerarşisini” değiştirdi ve o da gitti yukarıda ve ötesinde karakterinin çizgi roman rakibiyle değil, Henry Cavill’in canlandırdığı Superman’de çok daha popüler, ikonik bir karakterle tanışması için. Hareket hayranları tarafından beğenildiama o kadar değil daha yüksekDC’de—duyurmak için hızla hareket eden ima edilmesine rağmeniyonlar arasında siyah adam sahne, Cavill geri dönmeyecek.

io9, bu konuda olası yorum veya açıklama için Warner Bros.’a ulaştı ve yanıt alırsak veya alırsak hikayeyi güncelleyecektir. Ama gördüyseniz Shazam: Tanrıların ÖfkesiVe özellikle onun kredi sonu sahnesi hangi ayılar yukarıda açıklananla çarpıcı bir benzerlikten daha fazlasıkanıtın orada olduğunu biliyorsun.

Burada dikkate alınması gereken çok şey var (özellikle geri dön ve onun Johnson olduğunu hatırla kim itti siyah adam ilk etapta solo film), ama bir şey diğerlerinin üzerinde göze çarpıyor. Johnson’ın bu tek hareketle, istemeden (veya kasıtlı olarak) ilerleyen DC Evrenini dağıtmış ve çok büyük bir şey yapmış olma olasılığı var. kötü hizmet Shazam: Tanrıların Öfkesi serbest bırakılmadan çok önce. Kesin olarak sinemalara geri dönen bir karakter olan Shazam ile bir bağlantıyı veto ederek ve olmayan Süpermen’in dönüşüyle ​​dalga geçerek, olmak yerine tamamen varsayımsal olan bir filme (Siyah Adam vs. Süpermen) fazla odaklanmış olabilir. bir takım oyuncusu ve DC’nin önümüzdeki yıl için zaten planladığı şeyi, hatta daha önce hazırlıyor. James Gunn ve Peter Safran’dan oluşan yeni takım geldi.

Şimdi, Shazam’ın görünüşü siyah adambüyük bir başarı elde edemeyen bir film, Shazam: Tanrıların Öfkesi? Muhtemelen değil. Ama zarar vermeyeceğini tahmin etmelisin. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi şu adreste okuyabilirsiniz: To Sar (bununla birlikte abone olmanız gerekecek) ancak aşağıda bize en iyi “Ne benF?” senaryo: benF siyah adam JSA’nın Shazam’ı işe almasıyla sona erdi, sonra ne olacak?


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7