Gürültü engellemeyi seviyor musunuz? Studio Buds’ı yener, ancak 150 $ ‘lık makul liste fiyatından biraz daha fazlasını teklif etmelerini ister miydiniz? Eğer bilgiler şuradaki insanlar tarafından kazılmışsa 9To5Mac yayın öncesi sürümünde iOS 16.4’ün doğruluğu kanıtlandı (ki bu neredeyse garantilidir), yakında uygun bir şekilde adlandırılmış bir Studio Buds+ ürünü biçiminde elde edeceğiniz şey hemen hemen budur.

Bu piyasaya sürülmemiş ve duyurulmamış gerçek kablosuz kulaklıklar, görünüşe göre 2021’de piyasaya sürülen Plus Studio Buds olmayanlarla neredeyse aynı görünecek ve büyük olasılıkla içinde bulunan daha gelişmiş bir Apple W1 veya H1 silikon yerine tescilli bir Beats çipi taşımaya devam edecek. endüstri lideri AirPod’lar.

Aktif gürültü iptalinden Şeffaflık teknolojisine ve Sınıf 1 Bluetooth’a kadar her şeyi destekleyen “standart” Beats Studio Buds zaten oldukça harika olduğu için, şu anda bu yaklaşan kablosuz ses ürününün “Artı” lakabını haklı çıkarabilecek şeyin ne olduğu tam olarak net değil.

Kulak içi algılama, ses paylaşımı ve otomatik cihaz değiştirme, Beats Studio Buds+’ın en yeni ve en büyüklerden ödünç alabileceği “küçük” ama kuşkusuz önemli şeylerden yalnızca birkaçıdır. AirPods 3 ve AirPods Pro 2, ancak bu, Apple markalı bir işlemci olmadan mümkün olmayabilir.

Dinamik kafa izleme özelliğine sahip Uzamsal Ses, yükseltme için başka bir güçlü olasılıktır, ancak şu anda bu bizim açımızdan yalnızca bir varsayımdır. Kesin olarak bildiğimiz tek şey (aşağı yukarı), Studio Buds Plus’ın kesinlikle tanıdık bir tasarımla ve hem kulakiçi kulaklıklarda hem de birlikte verilen şarj kutusunda göz alıcı altın detaylara sahip yeni bir siyah renk grubuyla yakında piyasaya sürüleceği.

Şaşırtıcı bir şekilde, en son iOS 16.4 beta yapısında yeni bir AirPods varyantına dair ipuçları da var, ancak henüz çok heyecanlanmayacaktık. Onun Açıkça için çok erken Apple piyasaya sürülecek AirPods 4 veya AirPods Pro 3, özellikle Beats Studio Buds’ın bu incelikle geliştirilmiş sürümünün yanı sıra neredeyse kesinlikle köşede.
AirPods Lite ve AirPods Pro Lite söylentileri de son aylarda ortadan kalktı, bu yüzden bu da olmayabilir. Bunun yerine, ailenin mevcut bir üyesinin yükseltilmiş bir kasa veya başka bir şeyle halka yeniden tanıtıldığını tamamen görebiliriz, bu nedenle bir kez daha beklemek ve Apple’ın hayranları için neler hazırladığını görmek muhtemelen akıllıca olacaktır. Aşırı iyimser sonuçlara varmadan önce dünyanın en iyi kablosuz kulaklıkları.telefon-1