Peter Parker ve Miles Morales, bu Eylül ayında Marvel’s Spider-Man 2’de aksiyona geri dönüyor olabilir. Resmi olarak herhangi bir çıkış ayı duyurulmamış olsa da, Venom’u seslendiren Tony Todd, PlayStation 5’e özel lansman planlarıyla ilgili bir haberin ağzından kaçmış olabilir.

Twitter’danTodd, muhtemelen Spider-Man 2 için bir “mocap ana çerçevesi” içinde olduğunu gösterdi. bir cevapta Todd, devam filmi için heyecanlarını ifade eden birine, görünüşe göre Eylül’ü çıkış için hedef ay olarak açıkladı. Candyman film serisiyle de tanınan Todd, “Eylül gibi görünüyor! Ağustos’ta büyük tanıtım geliyor,” diye yazdı.

Aralık ayında Sony, Spider-Man 2’nin bu yılın sonbaharında piyasaya sürülmesinin planlandığını paylaşmıştı. PS5 oyunu, Spider-Man ve Spider-Man: Miles Morales olaylarından sonra geçiyor. Birkaç ay önce, geliştirici Insomniac Games, oyunun “iyi ilerleme” kaydettiğini ve 2023’te piyasaya sürülme yolunda olduğunu teyit etti.

Spider-Man 2, daha önce Marvel Games başkan yardımcısı kreatif Bill Rosemann tarafından Star Wars: The Empire Strikes Back ile karşılaştırılmıştı. Bu başlığın “biraz daha koyulaştığını” ekledi. Devam filmi ilk olarak 2021’de tanıtıldı.

Insomniac ayrıca Marvel’in olgun bir tonda olacak Wolverine’i üzerinde çalışıyor.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.

oyun-1