benziyor Tony Toddyine iş başında! Yaklaşan Marvel’s Spider-Man 2’deki Venom’un seslendirme sanatçısı, geçmişte oyunla ilgili biraz gelişigüzel bir şekilde bilgi sızdırmıştı ve şimdi sızdırmış olabilir. beklenen başlık için serbest bırakma penceresini kaydırın.

“Eylül gibi görünüyor! Ağustos ayında büyük tanıtım geliyor. Reklamlar ağustos ayında düşmeye başlıyor, bu yüzden bana söylendi. Kendinizi tutun… ve nefesinizi tutun! gerekli olacak.”

Tony Todd’un böyle bir Spider-Man 2 yayın penceresini ortaya çıkarması tuhaf gelebilir, ancak Hollywood aktörleri oyun endüstrisinin çoğundan farklı kurallara göre oynuyor ve ambargolar konusunda o kadar endişeli görünmüyor. Norman Reedus’un Death Stranding 2’nin gerçekleştiğini defalarca ağzından kaçırdığını unutmayalım. Todd, Spider-Man 2’nin çıkış tarihiyle ilgili sızıntısını daha sonraki tweet’lerinde ikiye katladı, bu yüzden bu bir hata veya kötü bir ifade gibi görünmüyor. Oyuncular, ne yapacak?

Elbette, Sony bunu resmileştirene kadar bunu yine de şüpheyle karşılayın. Bununla birlikte, Sony’nin kendisi zaten oyunun bu sonbaharda geleceğini söylediği için Eylül Spider-Man 2 sürümünün o kadar da şaşırtıcı olmayacağını söyledi. Eylül, kesinlikle “sonbahar” olarak değerlendirebileceğiniz şeyin erken sonundadır, ancak yine de uygundur. İşte Sony’nin Aralık ayında söylediği şey…

“Marvel’s Spider-Man 2’den bahsetmişken, geliştirici Insomniac Games’ten web-slinging devam oyununun çıkış penceresini onaylayan bazı heyecan verici haberleriyle başlayalım. Marvel’s Spider-Man 2, 2023 sonbaharında PS5’te çıkıyor. Marvel’s Spider olaylarının ardından -Man ve Marvel’s Spider-Man: Peter Parker ve Miles Morales’in Örümcek ikilisi Miles Morales, Marvel’s Spider-Man serisinin bir sonraki gişe rekorları kıran aksiyon bölümünde geri dönüyor. Son iki oyunun kalitesine bakılırsa, fantastik yeni bir orijinal Örümcek Adam macerasının içinde olmaya mahkumuz.”

Ne düşünüyorsun? Venom’da mal var mı? Şimdilik kesin olarak bildiğimiz tek şey Marvel’s Spider-Man 2’nin 2023 sonbaharında PS5’te çıkacağı.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twitter

genel-17