Media Molecule ve Sony Interactive Entertainment, Dreams’in 4. Yıllık Impys Ödülleri festivalinin 20 Mart’ta Dreams Impys Week ile başlayacağını duyurdu. 4. Yıllık Impys Ödülleri gösterisi 26 Mart’ta canlı yayına girmeden önceki yıldan ve daha fazlasından.

Dreams 4. Yıllık Impys Ödülleri fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Farkında olmayanlar için Dreams, Media Molecule tarafından geliştirilen ve oyuncuların nesneleri manipüle etmek ve kendi seçtikleri oyunlar ve deneyimler yaratmak için bir imp karakteri kontrol edebildiği bir oyun yaratma sistemidir. Yıllık Impys Ödülleri, geliştiriciler tarafından her yıl “topluluğun” en büyük kreasyonlarını kutlamak için düzenlenir.

Media Molecule, bu yıl 4. Yıllık Impys Ödülleri için etkinliği çok günlü bir festivale dönüştürmeyi seçti. Dreams Impys Haftası boyunca stüdyo, oyun geliştiricileri ve topluluk sanatçıları ile birkaç sahne arkası röportajına ev sahipliği yapacak, topluluğun geçen yılki kreasyonlarının öne çıkan makaralarını sergileyecek ve hafta boyunca ek içerik yayınlayacak. Impys Haftası, 26 Mart Pazar günü 12:00 ET/9am PT/17:00 BST/12:00 HKT’de 4. Yıllık Impys Ödülleri gösterisiyle sona erecek. Seğirmebu yılın kazanan kreasyonlarını ve yaratıcılarını ortaya koyuyor.

PS4 ve PS4 Pro için Dreams hemen şimdi alınabilir. Playstation Mağazası 30 Mart’a kadar %60 indirim için. İlgilenenler, 23 kategoride bu yılın son Impys Ödülleri adaylarına da göz atabilirler. Burada.oyun-6