Best Buy 3 günlük indirimdeki en iyi 7 TV fırsatı — son gün!

Byteknomers

Mar 22, 2023 , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Yeni bir ev sineması merkezi için pazardaysanız, kesinlikle Best Buy’a göz atın. Hem yerinde hem de mağazada her zaman harika TV fırsatları vardır. Şu anda üç günlük bir indirimin son günündeler, bu yüzden yakında bir şeyler kaptığınızdan emin olun. Size biraz zaman kazandırmaya yardımcı olmak için, şu anda sitede yayında olan yedi favori teklifimizi seçtik. Bunları aşağıdan kontrol edin, ancak karar vermeniz çok uzun sürmesin!

Insignia 50 inç F50 Serisi QLED TV — 260 Dolar, eskiden 430 Dolardı

QLED’in artık bir servete mal olmak zorunda olmadığını gösteren Insignia 50 inç F50 Serisi QLED TV, maliyetleri düşük tutan ancak yine de iyi kalite isteyen herkes için bir zevk. Ekran, her zaman canlı bir görüntü elde etmeniz için son derece doygun ve kesin olarak tanımlanmış renkler sunar. İşlerin daha iyi görünmesine yardımcı olmak için HDR ve Dolby Vision desteği var. DTS Virtual-X Sound, ses ihtiyaçlarınız için TV hoparlörlerinden sizi içine çeken bir ses sağlarken, bir soundbar’a veya AV alıcısına bağlamayı tercih ederseniz HDMI ARC ve eARC desteği vardır. Alexa ses kontrolleri ve Fire TV, kullanışlı akıllı TV seçeneklerini tamamlar. Kolayca en iyi QLED TV fırsatlarından biridir.

TCL 55 inç Sınıf 4 Serisi 4K TV — 300 Dolar, eskiden 320 Dolardı

Uzaktan kumandayı TCL 4 Serisi 4K TV'ye doğru tutan bir kişi.

TCL, her şeyi ucuz ama iyi yapılmış tutmak için en iyi TV markalarından biridir. HDR aralığı ile mükemmel görüntü kalitesi sunar, ancak burada hızla toplanan küçük ayrıntılardır. Örneğin, birçok rakip fiyat için daha az bağlantı noktası sağladığında, bir HDMI eARC dahil olmak üzere dört HDMI bağlantı noktası vardır. Ayrıca kullanışlı bir canlı TV rehberine sahiptir, bu nedenle kapsamlı akış uygulaması desteğine dalmadan önce göz atmanız gereken 250’den fazla ücretsiz kanal vardır. Tüm ailenin kullanması için mükemmel olan süper basit bir uzaktan kumanda sayesinde izlemek istediğiniz her şeyi aramak kolaydır. Ayrıca Siri, Alexa ve Google Asistan gibi popüler yardımcı asistanlar için de destek var.

Hisense 70 inç Sınıf A6G 4K TV — 480 Dolar, eskiden 500 Dolardı

75 inç Hisense A6G 4K TV, oturma odasındaki bir TV sehpasına yerleştirilmiştir.

Hisense, TV işinde güvenilir bir isim olmaya devam ediyor ve bu büyük 70 inç A6G Sınıfı TV bunun nedenini gösteriyor. Her zaman iyi olan 4K görüntünün yanı sıra Dolby Vision HDR ve HDR10 desteğine sahiptir, böylece normal bir 4K TV’den daha görünür şekilde daha net vurgular ve daha canlı renkler elde edersiniz. Oyun oynamak için ideal olan bir otomatik düşük gecikme modu vardır, böylece hiçbir gecikme olmadan akıcı bir oyun deneyimi yaşarsınız. Diğer özellikler arasında favori filmlerinizi ve şovlarınızı kolayca yayınlamak için yerleşik Chromecast bulunurken, sorunsuz bir şekilde yeni şovlara göz atabilmeniz veya yeni şovlar bulabilmeniz için kolayca özelleştirilebilen Android TV de bulunmaktadır.

Vizio 75 inç V-Serisi 4K TV — 680 Dolar, eskiden 750 Dolardı

Duvara monte Vizio 50 inç Class V-Serisi Akıllı TV'de futbol izleyen insanlar.

Vizio V-Serisi ürün yelpazesi fiyatına göre oldukça güçlü. Bir IQ Aktif İşlemci ile üstün resim işleme, hızlı uygulama navigasyonu ve azaltılmış yükleme süreleri elde edersiniz. Resim için ayrıca Dolby Vision, HDR Parlak Modu ve HDR10+ vardır, böylece Full Array LED arka ışığı ve Aktif Piksel Ayarı ile harika kontrast ve parlaklık elde edersiniz ve bu da ekranda her şeyin canlanmasına yardımcı olur. En yeni konsollar için HDMI 2.1 bağlantı noktalarının yanı sıra, ekran yırtılmasını azaltmak için ultra düşük giriş gecikmeli, değişken yenileme hızı desteğine sahip özel bir Oyun Modu da vardır. Özelliklerle dolu, akış uygulamaları ve hizmetleri için kapsamlı destek, bunun tüm ev eğlencesi ihtiyaçlarınız için harika bir çözüm olmasını sağlar.

Samsung 85 inç TU690T 4K TV — 1.100 Dolar, eskiden 1.400 Dolardı

Bir TV rafına yerleştirilmiş Samsung TU7000 4K TV.

Piyasadaki en iyi TV’lerden bazılarının üreticisi olarak Samsung, ne yaptığını biliyor. Bu TV sadece çok büyük değil, aynı zamanda PurColor Crystal Display sayesinde harika görünüyor, böylece renkler, nasıl görünmelerini istediğinize göre ince ayarlanıyor, HDR desteği ve Direct Lit teknolojisi, böylece siyahlar ve beyazlar bile gelişmiş kontrast sağlıyor. Güçlü bir Crystal Processor 4K, Amazon Alexa ve Google Assistant için destek varken, içeriğin kalitesini yükseltmeye yardımcı olur.

LG 65 inç Sınıf B2 4K TV — 1.300 Dolar, eskiden 1.600 Dolardı

Bir oturma odasında LG B2 OLED 4K TV.

LG, OLED TV fırsatları ne kadar iyi görünürse görünsün, C2 serisi için fazladan harcamak istemiyorsanız, B2 serisi ile çevredeki en iyi OLED TV’lerden bazılarını çok çekici hale getiriyor. Elbette, her pikselin ayrı ayrı aydınlatıldığı kendinden aydınlatmalı piksellerin avantajları da vardır, böylece hangi sahneyi izliyor olursanız olun gerçek derinliği elde edersiniz. Bu, Game Optimizer modu, kontrastı ve çözünürlüğü otomatik olarak artıran AI Picture Pro 4K ve gerçekçi görüntüler için AI Tone Mapping gibi özelliklerle geliştirilmiştir. %100 Renk Doğruluğu ve Renk Hacmi, a7 Gen5 Yapay Zeka İşlemci ile iyi bir şekilde birleştiğinden, üst ölçeklenmiş içerik bile harika görünür. Özel Filmmaker Modu, Dolby Vision IQ ve Dolby Atmos desteğiyle ev sineması sürenizi iyileştirirken, çok duyarlı olması sayesinde uzaktan kumandayı kullanmak bile bir rüya.

Samsung 65 inç The Frame QLED TV — 1.700 dolardı, 2.000 dolardı

50 inç Samsung Frame TV, sanat eserlerini sergileyen bir oturma odası duvarına asılmıştır.

Şu anda mevcut olan en iyi QLED TV’lerden biri ve aynı zamanda muhteşem benzersiz görünümüyle Samsung 65 inç The Frame QLED TV bir zevk. Genişletilmiş renk ve kontrast yelpazesiyle QLED teknolojisinin tüm avantajlarına sahipsiniz. Ayrıca daha derin siyahlar ve daha parlak beyazlar elde edersiniz, böylece izlediğiniz her şey harika görünür. Benzersiz bir şekilde, Samsung 65 inç The Frame QLED TV, TV kapatıldığında dahili hareket sensörü sayesinde sanat koleksiyonunuzun sergilendiği Sanat Modu ile yalnızca duvara montaj içindir. Bir TV’nin şık oturma odanızın tüm odağını çalmasını istemiyorsanız, çözüm bu. Zahmetsizce uyum sağlayan üst düzey bir TV.
genel-19