Bir Destiny 2 Trials of Osiris silahı, oyunun en zorlu PvP etkinliğinde 9,8 milyondan fazla Guardian öldürmesiyle dört günün ardından oyunun ganimet havuzundan çıktı. Fakat, Kader 2 Silahı kazanamayan oyuncular, Bungie’nin FPS oyununda sezon bitmeden ikinci bir şansa sahip olacaklarını doğruladığını duyunca memnun olacaklar.

Oyunda yalnızca 96 saat olmasına rağmen, The Immortal (Adept) Legendary Strand hafif makineli tüfek, Trials of Osiris’te 9.841.721 Guardian cinayetinden veya hafta sonu boyunca tüm Trials cinayetlerinin yaklaşık %9’undan sorumluydu. Silahın Adept olmayan versiyonuna sahip Muhafızlar, 2,9 milyondan fazla öldürme topladı. Destiny 2 Trials Report’a göre, hafta sonu boyunca Trials of Osiris’te yaklaşık 103.6 milyon oyuncu öldürüldü.

Oyunda ilk kez 17 Mart Cuma günü saat 17:00 GMT’de Destiny 2 günlük sıfırlaması gerçekleştiğinde ortaya çıkan Immortal (Adept), kısa sürede Trials of Osiris’te en çok kullanılan silah haline geldi. Genel olarak oyuncuların onu kazanmak için Trials of Osiris’te ‘Kusursuz’ olması gerektiği göz önüne alındığında, bu daha da etkileyici.

YouTube Küçük Resmi

Trials of Osiris zaten oyunun en zorlu aktivitelerinden biridir ve Trials’ta Kusursuz olmak, art arda yedi oyun kazanmayı içerir (yine de oyuncuların seçebileceği ve bir kaybı affedebilecek bir Trials Passage vardır, bu nedenle bazı durumlarda bu yedi anlamına gelebilir) tek bir Geçişte sekiz oyundan).

Silahın ezilmesi, PvP etkinliğine olan ilgiyi yeniden canlandırmış gibi görünüyor, çünkü insanlar onu elde etmeye çalışmak için öğütmeye istekli olduklarını kanıtladılar. 542.000’den fazla Muhafız bu hafta sonu Deneme oynadı ve Deneme Raporu ayrıca Muhafızların katıldığı 3,7 milyon maçın, onu Destiny 2 Trials of Osiris hafta sonları tarihinde oynanan en yüksek ikinci maç yaptığını belirtiyor.

Destiny 2 Trials silahı 9,7 milyon öldürme ile çıkış yaptı, yakında geri dönecek: Destiny 2 Trials Raporundan Trials of Osiris oyuncu istatistikleri.

Ancak PvP’deki zaman kısıtlamaları veya oyuncu zayıflığı nedeniyle, silahı elde etmek isteyenlerden bazıları onu alamadılar. Neyse ki, bir tweet Resmi Destiny 2 Team Twitter hesabından, 19 Mayıs’ta başlaması beklenen Osiris’in sezonun son Denemeleri sırasında silahın oyuna geri döneceğini doğruladı. bunu Destiny 2 sezon 21 çıkış tarihinden önceki hafta sonu yapın.

The Immortal’ın Adept olmayan versiyonundan memnun olan oyuncular, Trials of Osiris’te 10. sıraya ulaştıklarında bunu onlara verecek olan çok oyunculu oyunda Saint-14’ten bir sıralama ödülü olarak da kazanabilirler. Ancak, bu eziyete başlamak isteyen oyuncular, sezonun ilk Destiny 2 Iron Banner’ı bugün piyasaya sürüldüğü için bir buçuk hafta daha beklemek zorunda kalacaklar. Trials of Osiris etkin değilken Iron Banner canlı yayında.

Bu arada henüz yapmamış olan oyuncular, The Immortal’ın (Adept) Trials’ta 9,7 milyon Muhafızı daha katletmek için oyuna dönmesini beklerken, Destiny 2 Lightfall Exotics listesindeki en üst düzey silahlar için eziyet edebilirler.

oyun-2