Modern çağda güvenlik kameraları beyinsizdir. Kurulumu kolaydır, erişimi kolaydır ve özellikle pahalı değildir. Bu, bulabileceğiniz en iyi güvenlik kamerası fırsatları için alışveriş yapmamanız gerektiği anlamına gelmez. Örneğin, bu bir Arlo kamera paketini çalıyor. Normalde 450 Dolar olan, dört iç mekan ve dış mekana hazır kamera içeren Arlo Essential Spotlight kamera paketi şu anda sadece 400 Dolardır. Kapsamı evinizin ve mülkünüzün çoğunu kapsayacak şekilde genişletmek için tam olarak ihtiyacınız olan şey budur. Aşağıdaki fırsatı yakalayın veya Arlo’nun sisteminin neden erişilebilir güvenliği avucunuzun içine koyduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.

Neden Arlo Essentials Spotlight Güvenlik Kamerası Paketini Satın Almalısınız?

Bu Best Buy özel paketi, dört adet iç ve dış mekan için hazır 1080p HD güvenlik kamerası ve ek önlem için bir Arlo Güvenlik Yard İşareti içerir. Arlo’nun kameraları aşırı sıcak, soğuk, yağmur veya güneş gibi unsurlara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Bunları her zaman iç mekanlarda da kullanabilirsiniz, ancak tam olarak ihtiyaç duyduğunuz yerde kullanabilmenin rahatlığı göz ardı edilemez. Arlo, Netgear ailesinden ayrıldığından beri, akıllı ev güvenlik teknolojisinin müthiş bir üreticisi oldu ve bu kameralar da bu kuralın bir istisnası değil. Arlo’nun kameraları ayrıca akıllı ev güvenliğinde en iyi çözünürlük seçeneklerinden bazılarını sunar. Kafa kafaya yüzük.

Kameralar, davetsiz misafirleri ve diğer potansiyel tehlikeleri tespit etmek için renkli gece görüşü ile geceleri bile renkli görmenizi sağlar. Kameralar dahili şarj edilebilir pillere sahiptir ve tek bir şarjla altı aya kadar dayanmalıdır. Bu aynı zamanda kablosuz oldukları anlamına gelir ve bu da kurulumlarını inanılmaz derecede kolaylaştırır. Aslında, Arlo Uygulaması size kameraları kurmak ve her şeyi ayarlamak için adım adım talimatlar verir. Hepsini kendin yapabilirsin.

Her kamera iki yönlü ses sunar, böylece neler olup bittiğini hem görebilir hem de duyabilirsiniz ve hatta video akışının diğer tarafında kim varsa ona yanıt verebilirsiniz. İstenmeyen misafirleri korkutmak veya en azından izlendiklerine dair sesli bir uyarı vermek için bir siren de tetiklenebilir. 130 derecelik geniş görüş açıları, kameraların karşılaştırılabilir kameralardan daha fazlasını görmesini ve yakalamasını sağlar. Ayrıca, bir akıllı telefon veya tablet kullanarak Arlo Uygulaması aracılığıyla her bir kamera akışının canlı akışını izleyebilir ve daha sonra başvurmanız gerekebilecek videoları da kaydedebilirsiniz. Kayıtlar bulutta tutulur ve aktif bir abonelik gerektirir.

Bu paket, dört adet Arlo Essential iç-dış mekan kamerası, duvar montajları ve kurulum donanımı, bir şarj kablosu, bir bahçe işareti ve bir pencere etiketi ile birlikte gelir. Tam fiyat üzerinden, bu paket için 450$ ödeyeceksiniz, ancak 50$ indirimle toplam 400$’a düştü. Bu harika bir anlaşma ve neredeyse tüm evinizi veya mülkünüzü makul bir fiyata kaplamanıza izin veriyor. Dilediğiniz zaman daha fazla kamera da ekleyebilirsiniz. Acele edin, bu anlaşma sonsuza kadar sürmeyecek, hisse senedi tükenirse hafta boyunca bile sürmeyebilir.
genel-19