Genshin Impact sürüm 3.5 güncellemesi 1 Mart’ta yayına giriyor ve artık PC ve mobil cihazlara önceden yüklenebilir. Konsol ön yükleri, serbest bırakılmaya biraz daha yaklaşma eğilimindedir ve burada da durum budur. Anime oyununun ön yüklemesi PC’de yaklaşık 6,57 GB ve mobilde 2,92 GB yer kaplayacak. Her zaman olduğu gibi, boyutlar değişebilir, ancak nihayet canlı yayına geçtiğinde indirme işlemini daha sorunsuz hale getirmek için ön yükleme yapmak isteyeceksiniz.

Oyunun başlatıcısını açmanız yeterli olduğundan, PC’de ön yükleme işlemini başlatmak nispeten kolaydır. Ardından, açılır pencerede Oyun Ön Kurulumu seçeneğini seçin; bu, oyun başlatma isteminin solundadır.

Genshin Impact sürüm 3.5, güncellemenin ilk yarısında Dainsleif ve Abyss, bu yılki Windblume Festivali ve Dehya ve Cyno karakter pankartlarını içeren yeni bir Archon Quest’i getiriyor.

Dehya genellikle toplulukta popüler bir karakter olsa da, tuhaf istatistik ölçeklendirmesi ve zayıf tank rolü sayesinde bunlar çekilmesi en çok arzu edilen sancaklar olmayabilir. Bununla birlikte, ilk afişlerden bağımsız olarak yeni bir sürüm genellikle meşguldür – mümkün olduğunda önceden yükleyerek kendinize biraz zaman kazandırmak asla kötü bir fikir değildir.

Dehya’yı almayı planlasanız da yapmasanız da, onu yeni hikaye arayışıyla birlikte normal karakter denemelerinde test etme şansınız olacak. Ve bu zamanı Primogem biriktirmek için ayırıyorsanız, sürüm 3.5 güncellemesinin ikinci yarısında Ayaka, Shenhe ve yeni gelen Mika için çekebileceksiniz.

Güncellemenin mobil cihazlara ve konsollara önceden nasıl yükleneceği hakkında daha fazla bilgi için HoYoverse’nin sayfasına göz atabilirsiniz. resmi yazı HoYoLAB’da.

Genshin Impact sürüm 3.4 son saatlerinde, bu yüzden hala güçlü Hu Tao ve Yelan çiftini dilemek isteyenlerin zamanı daralıyor.oyun-2