Division 2 Sezon 11 Reign of Fire yama notları burada ve gözden geçirilmesi gereken çok şey var. Bu sezon, yetenekler ve diğer sistemlerde yeni modlar, teçhizat ve çeşitli değişiklikler getiriyor.

The Division 2 Season 11’e gelen her şeyi aşağıda bulabilirsiniz. Başlık güncellemesi, Sezon 11’in başlamasıyla birlikte yarın yayınlanacak.

The Division 2 11. Sezon Reign of Fire Yeni İçerik ve Yama Notları:

insan avı

Black Tusk ve True Sons ittifakının sağlamlaşması ve Kaptan Lewis’in birliklerinin Tümen’e katılmasıyla yeni savaş hatları çizilir.

Natalya Sokolova gölgelerden çıktı ve Washington genelinde daha agresif kampanyalarda Kara Diş’e liderlik ederek daha aktif ve görünür bir rol üstleniyor.

Ek olarak, Avcılar başkentte daha aktif hale geldi ve şifrelenmiş Hunter Drone dosyalarının şifresini çözmeye yardımcı olacak yeni bir üye ortaya çıktı.

11. Sezon, bulunması gereken en son hedef olan Patlayıcı Madde İmha Uzmanı Zachary “Stovepipe” Beattie’nin hikayesini anlatıyor. Patlayıcıları yok etmekle görevlendirilen Stovepipe, giderek istikrarsız hale gelen Doğaçlama Patlayıcı Cihazlar için şemalar ve prototipler toplamaya başladı. Bu, sonunda Stovepipe’ı kendilerinden biri olarak işe alan Kara Diş’in dikkatini çekti.

Bölüm şimdi, Stovepipe’ın nerede olduğu konusunda istihbarat toplamakla görevlendirildi. Bunu yapmak için dört hedefi bulup etkisiz hale getirmeliyiz (Charles “Chunks” Crawford, Lieutenant Bantam, Mort “Cursed” Kellogg ve Beatrice “Auntie” Kaplan). Bu dört hedefi alt etmek, Stovepipe’ı bulmanın anahtarıdır. İyi şanslar Ajanlar!

TAKVİM

[TCTD2] Haberler - 11. Sezon: Reign of Fire - Calendar v2

DONANIM, SİLAHLAR VE YETENEKLER

Sezon 11, bir dizi yeni silah ve teçhizatla geliyor! Buna bir Teçhizat ve bir Marka Seti, bir yeni Egzotik Silah, 2 yeni İsimlendirilmiş Silah ve bir sürü yeni Silah ve Teçhizat Yeteneği dahildir. Ve son olarak, Sezon 11, The Division 1’den hayranların favorisi olan NinjaBike Messenger Egzotik Sırt Çantası’nı geri getiriyor!

YENİ EGZOTİK SİLAH

Kutsal İmparatorluk

G28 Nişancı Tüfeğinin egzotik versiyonu

Tuzak Yetenek

Kapsam içindeyken düşmanları etiketler (maksimum 10). İşaretli herhangi bir hedefi kafadan vuruşla öldürmek geçerlidir 10 saniyelik Yazma Durumu Etkisi ve verir a %50 (PVP modlarında %20) Hareket Hızı diğer tüm hedeflerde azalma.

Bekleme süresi 30 saniyedir. Kafadan vurarak başka bir düşmanı öldürmek bekleme süresini 10 saniye kısaltır. Hedefler sonra işaretlenir Kapsam içinde 2 saniye.

[TCTD2] Haberler - 11. Sezon: Reign of Fire - Resim 3

YENİ EGZotik DONANIM

NinjaBike Messenger Çanta

Egzotik Sırt Çantası

Yetenekli Becerikli

Bir Teçhizat Seti bonusunun kilidini açmaya yönelik bir şartı yerine getirmek için herhangi bir donanımlı Teçhizat Seti ve/veya Marka Seti eşyası ile birlikte yerleştirilebilir. Aynı anda birden fazla setten bonusların kilidini açmaya izin verir.

[TCTD2] Haberler - 11. Sezon: Reign of Fire - Resim 4

YENİ DONANIM

Sıcak çekim

Dişli takımı

2 parça donanımlı vermek +%30 Nişancı Tüfeği Hasarı ve +%30 İstikrar

Kuşanılan 3 Parça, +%30 Kafadan Vuruş Hasarı verir

4 Parça donanımlı, yeni bir benzersiz yeteneğe erişim sağlar

Yetenek Baş Ağrısı

Nişancı Tüfeği ile İlk Kafadan Vuruş sonraki vesikalık vuruşu %20 artırNişancı Tüfeği ile arka arkaya ikinci kafadan vuruş +%10 zırh (eğer tam zırhta ise maksimum bonus zırh verir) Mevcut zırh değerinin +%50’si), art arda üçüncü kafa vuruşu şarjörü doldurun. Dördüncü vesikalık atıştan itibaren ajanlar, birbirini izleyen her kafadan vuruş öldürme için 3 bonusun tümünü alacak. Bir vesikalık fotoğrafı kaçırmak döngüyü sıfırlar.

Sandık ve Sırt Çantası Bonusları:

Sandık Yetenek Cesur

Bonus Zırhı artırır %50 ile 100%

Sırt Çantası Yetenek Kutsanmış

Ajanlar, döngüyü sıfırlamadan önce bir vesikalık vuruşu kaçırabilir

Habsburg Muhafızı namı diğer “HG”

Marka Seti

1 adet donanımlı verir +%15 Kafadan Vuruş Hasarı

2 parça donanımlı vermek +%15 Nişancı Tüfeği Hasarı

3 adet donanımlı vermek %10 Durum Etkisi

Sandık ve Sırt Çantası Bonusları:

İsimli Sandık

Yetenek Mükemmel Travma

geçerlidir kör düşmanın kafasına vurmak. Bekleme süresi 20 saniye. geçerlidir kanama göğsünden vurulan bir düşmana. Bekleme süresi 20 saniye.

Adlandırılmış Sırt Çantası Kurye

Yetenek Mükemmel Sürünen Ölüm

Bir düşman üzerinde Statü Etkisine neden olmak, aynı Statü Etkisini 10 metrelik bir yarıçap içindeki en yakın düşmana yayma şansına sahiptir. Sadece bir kez meydana gelebilir her 10 saniyede bir.

[TCTD2] Haberler - 11. Sezon: Reign of Fire - Resim 5

YENİ İSİMLİ SİLAH

Peygamber

Polis 686 Magnum tabanca

Mükemmel Kararlı Yetenek

Bir düşmanı kafa vuruşuyla öldürmek, bir sonraki atışın kritik bir kafa vuruşu olacağını garanti eder. Tabancalar, Tüfekler ve Nişancı Tüfekleri için özel.

Kalıntı

G28 Nişancı Tüfeği

Mükemmel Kararlı Yetenek

Bir düşmanı kafadan vurarak öldürmek, bir sonraki atışın bir kritik kafadan vuruş. Tabancalar, Tüfekler ve Nişancı Tüfekleri için özel.

Yetenek Belirlendi Bir düşmanı kafadan vurarak öldürmek, bir sonraki atışın garantili bir kafadan vuruş olacağını garanti eder.

Tabancalar, Tüfekler ve Nişancı Tüfekleri için özel.

MEVCUT DİŞLİLERİN DENGELENMESİ

Doktor Ev Egzotik Tüfek İşaretli bir hedefi öldürdükten sonra bırakılan zırh tamir kiti otomatik olarak alınacak ve artık hedefin konumuna düşmeyecek.

değişti %15 Zırh yenilenmesi %10 Zırh yenilenmesi.

YAŞAM KALİTESİ DEĞİŞİR

PvP

 • Daha Düşük Beceri Seviyesine sahip oyuncular, Jammer becerisini kendi seviyelerinden 3 seviye daha yüksek olan Beceri Seviyesine sahip oyunculara karşı kullanabilecekler.
 • Shrapnel Trap’in PvP’de PvE hasarı uygulama sorunu düzeltildi.
 • Aksi takdirde belirli bir kaynağa özel olan egzotikler, DZ’de rastgele kontamine damlalar olarak mevcuttur. DZ’de düşmanları öldürdükten sonra rastgele ganimet olarak alınabilen egzotik silahlar:
  • Yırtıcı
  • Bighorn
  • Kartal Taşıyıcısı

kullanıcı arayüzü

 • Oyuncuların bir eşyayı yağmaladıktan sonra Envanterlerinde kalan alanı görmelerini sağlamak için sırt çantasına bir Envanter Kesesi Alanı AR eklendi.
 • Donanımlı mevcut Ekipmanı gösteren bir onay işareti eklendi.
  • Onay işaretini bulmak için Ana Menü – Envanter – Dizilimler için H tuşuna basın.
 • Giyim Etkinliği Menüsündeki Önbellekler sekmesi, devam eden Giyim Etkinliği önbellek görüntüsünü görüntüler. Hiçbir Kıyafet Etkinliği çalışmıyorken, varsayılan önbellek kutusu görüntülenecektir.
 • Sezon kutucuğu arka planı, devam etmekte olan mevcut etkinliği gösterecektir.
 • Kıyafet Önbelleğini Göster düğmesine bir öğe türü görüntüleme simgesi eklendi.

DİĞER DEĞİŞİKLİKLER

DONANIM VE YETENEKLER

 • Doctor Home Exotic Rifle ve Oh Carol Named Marksman Rifle ile nişan alırken Focus Chest Talent’in tetiklenmemesi düzeltildi.
 • The Doctor Home Egzotik Tüfek yapısının egzotik bileşenler vermemesi sorunu düzeltildi.
 • En az iki farklı eşya parçasına sahip iki Teçhizat seti yüklemesi arasında geçiş yapmanın set bonusunun etkisini geçersiz kılma sorunu düzeltildi.
 • Oh Carol İsimli Nişancı Tüfeğinden gelen Parıldayan Işıklar Yeteneği artık Yeniden Kalibrasyon İstasyonundaki Yeniden Kalibrasyon Kitaplığına eklenemez
 • Balyoz ve Kusursuz Balyoz Yeteneklerinden alınan işaretin oyuncuya hareket hızı debuff’ı uygulaması sorunu düzeltildi.

UZMANLIK

 • Uzmanlık Menüsünde bir öğe işaretlendikten sonra ünlem işareti artık kayboluyor
 • Bir Teçhizat/Marka Seti kategorisinde vurgulanan öğenin bir setten diğerine geçerken sıfırlanmaması sorunu düzeltildi.
 • Uzmanlık Menüsünde bir donanım parçasının istatistiklerinde gezinirken aynı zamanda öğeler listesinde de gezinmeye neden olan sorun düzeltildi.
 • Fox’un Dizliklerinin Uzmanlık Menüsünün Bağış Malzemeleri sekmesinde yanlış üretici adının gösterilmesi sorunu düzeltildi.
 • Vurgulanan öğe için bilgi panelinin Modlar ve Boya alanlarını güncellememesiyle ilgili sorunlar düzeltildi.
 • Yeniden Kalibrasyon İstasyonunda Oh Carol Nişancı Tüfeği bağışlandığında silahın Uzmanlık seviyesinin artmaması sorunu düzeltildi.
 • Tüm uzmanlık silahları için Uzmanlık seviyesinin -1 olarak gösterilmesi sorunu düzeltildi.
 • Uzmanlık kategorisinden herhangi bir öğeyi yükseltmeye çalışırken görünmesi gereken eksik “Yetersiz Malzeme” istemi eklendi.

PvP

 • Oyuncuların, tam oturumu kapatmak üzereyken Rogue’u döndürerek etrafta başka oyuncu yokken hem işgal edilmiş hem de işgal edilmemiş Karanlık Bölgeye girebilme sorunu düzeltildi.

kullanıcı arayüzü

 • “True Sons Yayın Karakolu” SHD Yan Görevi için ipucu düzeltildi.
 • The Full Stop Talent’in TAC-50 C Rifle imzalı silah cephane simgesini göstermesi sorunu düzeltildi.

gösteriş

 • Dark Path Kıyafet Etkinliği öğeleri için küçük kırpma sorunları düzeltildi.
 • Noel Baba Kıyafeti için küçük kırpma sorunları düzeltildi.
 • Gamology kıyafeti için küçük kırpma sorunları düzeltildi.

GİYİM ETKİNLİĞİ

Yeni Sezon, yeni gösterişli ürünler demektir!

Etkinlik aktifken, saat seviyelerinizi yükselterek oyunda Kıyafet Önbelleği anahtarları kazanabilir ve önbellekler aracılığıyla farklı öğelerin kilidini açabilirsiniz. En iyi yanı, bu olay önbelleklerinde kopya olmamasıdır!

GEREKLİ TAKTİKLER

Bu giyim etkinliğinin Mart ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor ve üç yeni maske gibi tamamlama ödüllerinin yanı sıra toplanacak 6 kıyafet içeriyor.

Giyim Etkinliğinin teması Kamuflajdır. Kıyafetlerden birine aşağıdan bir göz atmak, benzersiz bir asimetrik yeleğe sahip olan Let’s Go kıyafetini gösteriyor.

[TCTD2] Haberler - 11. Sezon: Reign of Fire - Resim 6

Kıyafet Zulaları için Gerekli Taktikler Kıyafet Etkinliği anahtarları şu kaynaklardan kazanılabilir: Tüm oyunculara verilen 1 ücretsiz anahtar, SHD Seviyelendirme – her dört SHD seviyesinde bir anahtar, Premium Kredilerle doğrudan satın alma ve Sezon 11 Bileti iseniz sahibi, size 3 ekstra anahtar verilecek.

SEZON GEÇİŞİ

İsteğe bağlı Season Pass, oyun içi mağazada 1000 Premium Kredi (9,99$ veya bölgesel eşdeğeri) karşılığında alınabilir ve siz ilerledikçe sezon ekipmanı için ek kozmetikler ve fırsatlar sunar. 11. Sezon: Reign of Fire, tüm The Division® 2 Warlords of New York sahipleri ve Ubisoft+ aboneleri tarafından kullanılabilir.

[TCTD2] Haberler - 11. Sezon: Reign of Fire - Resim 7

Ek olarak, Season Pass’e sahip oyuncular aşağıdaki premium parkur ödüllerine erişim kazanabilir:

 • 12 yeni silah görünümü
 • 11 yeni dişli boyası
 • Biri 100. seviye ödülü olarak sunulan iki yeni yüz maskesi

The Division 2 Season 11: Reign of Fire yarın, 28 Şubat’ta yayınlanacak. Yama yayınlandıktan sonra okuyucularımıza mutlaka haber vereceğiz.

Kaynak: Ubisoftoyun-6