Samsung Galaxy Tab S8 (Ultra), harika ve çok güçlü bir Android tablettir. Ancak sonuç olarak, su ve toz korumasından yoksun olması, onu kazara su dökülmelerine, sıçramalarına veya daha kötüsü suya batmaya karşı savunmasız bırakıyor! Samsung nihayet bu eksik özelliği Galaxy Tab S9 ile düzeltebilir. Söylentiye göre su girişine karşı yeterli koruma sağlıyor.

Samsung Galaxy Sekme S9

Havuza veya banyoya dayanıklı sağlam bir tablet arıyorsanız, yalnızca IP68’e göre su geçirmez olmakla kalmayıp betona düşmeye de dayanıklı olan Galaxy Tab Active modellerinden birini seçmelisiniz. Alternatif olarak, güvenli tarafta olmak için kalın bir koruyucu kılıf da alabilirsiniz.

tarafından bir rapor SamMobile Samsung’a göre, Galaxy Tab S serisi ilk kez karşılaştırılabilir bir su ve toz koruma sınıfı ile donatılacak. Kaynak, iddialarını destekleyecek herhangi bir somut kanıt sunmasa da, yaklaşan Galaxy Tab S9’un seride IP67 sertifikası alan ilk Android tablet olacağına inanıyor. Bu genellikle bir metre suya daldırılmasına izin verir ve aynı zamanda toz ve kir girişine karşı koruma sağlar.

Samsung Galaxy Sekme S8+

Bu, Galaxy Tab S8+ ekranıdır. / © NextPit

Galaxy Tab S9 ne zaman piyasaya sürülecek?

Ne yazık ki, Galaxy Tab S9 veya varyantlarından biri hakkında daha fazla ayrıntı hala oldukça seyrek. Yeni IP67 sertifikasının yanı sıra, bu cihazların Samsung için özel olarak değiştirilmiş Snapdragon 8 Gen 2 “for Galaxy” ile donatılacağı varsayılabilir. Ve eğer Samsung bir sonraki premium tabletini gerçekten daha dayanıklı hale getirmeyi planlıyorsa, daha dayanıklı Gorilla Glass Victus 2’yi de içerebilir.

Samsung’un bu yıl Ağustos ayında Galaxy Tab S9’u Galaxy Tab S9 Plus ve Galaxy Tab S9 Ultra ile birlikte piyasaya sürmesi bekleniyor. Ayrıca, Samsung’un katlanabilir ürün yelpazesi Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5, tasarımın da önemli ölçüde geliştirileceği bir donanım yenilemesi alacak.

Sizce tabletlerde su geçirmezlik önemli mi? Bize yorumlarda nedenini söyleyin, sizinle tartışalım.genel-27