Yıllarca süren spekülasyonlardan sonra David Fincher, Mindhunter 3. sezonunun olmayacağını yeniden doğruladı. Fransız yayın organı LeJournal du Dimanche’ye konuşan Oscar adayı film yapımcısı, bunun sorumlusunun pahalı çekim maliyetleri olduğunu ve diziyi durdurmak için nihai kararı Netflix’in verdiğini söyledi. İki sezonun ardından Fincher, uzun süredir tutku duyduğu projesini tasarlamak için harekete geçti. MankVe Katil, psikolojik suç serisini süresiz olarak askıya almanın kendi kararı olduğunu ima etti. Ancak son yorumları, Mindhunter’ın potansiyel bir üçüncü sezonunu engelleyen tek şeyin taahhütleri olmadığını gösteriyor.

“İlk iki sezonla gurur duyuyorum. Ancak bu çok pahalı bir dizi ve Netflix’in gözünde böyle bir yatırımı haklı çıkaracak kadar seyirci çekmedik” dedi Fincher. röportaj. “Onları suçlamıyorum, gösteriyi yerden kaldırmak için risk aldılar, bana bunu yapmam için gerekli araçları verdiler. Mank yapmak istediğim şekilde ve yeni yollara girmeme izin verdiler. Katil. Cesaret yeteneğine sahip insanlarla çalışabilmek bir nimettir. İsteklerimizin aynı olmadığı gün, yollarımızı ayırma konusunda dürüst olmalıyız.”

Mindhunter’daki prodüksiyon telaşlıydı ve ekip neredeyse üç yıl boyunca sette (Pittsburgh, ABD) yaşıyordu – her seferinde altı ila yedi ay. Mindhunter’ın fiili showrunner’ı ve mükemmeliyetçi olan Fincher, Mindhunter 2. sezonun orijinal senaryosunu da attı ve baştan başladı, böylece son tarihi daha da zorladı. “90 saatlik bir çalışma haftası. Hayatınızdaki her şeyi emer. Bitirdiğimde oldukça bitkindim ve ‘Şu anda üçüncü sezonu bozmak içimde var mı bilmiyorum’ dedim. 2020 röportajı. O sırada Netflix ona tamamlama seçeneği verdi. Mank önce ve sonra yayı sürdürmeye karar vermek. Ancak, Mindhunter’ın platformda bir niş takipçisi olduğundan, film yapımcısı bunu bütçe açısından zor bir görev olarak gördü.

Mindhunter, aynı adı taşıyan 1995 gerçek suç kitabına dayanarak, FBI’ın Quantico, Virginia’daki Davranış Bilimi Birimi’ni kronikleştirerek ajan Holden Ford (Jonathan Groff) ve Bill Tench’in (Holt McCallany) yanı sıra psikolog Wendy Carr’ın (Anna Torv) hayatlarını anlatıyor. seri katillerle röportaj yapmak ve zihinlerini daha iyi anlamak için bir araştırma projesi başlattıklarında. İkinci sezonun çoğu, 1979-81 Atlanta Çocuk Cinayetlerine odaklandı ve tüm seri, Dennis Rader / The BTK Killer’ın görünümüyle dalga geçen kısa öyküler içeriyordu. Ford ve Tench, şifreler aracılığıyla onun hain faaliyetlerinin rüzgarını yakalarken, Mindhunter 3. sezonunun bu esrarengiz karaktere odaklanması bekleniyordu.

2020’de Fincher, platforma özel içerik üretmek için Netflix ile dört yıllık bir anlaşma imzaladı ve daha önce beslediği uzun süredir devam eden ortaklığını resmen genişletti. Gone Girl’den sonra, Fincher’ın üstlendiği bir sonraki büyük proje House of Cards oldu; bu projede yönetmen ve sorumlu yapımcı olarak görev yaptı ve Netflix’i Primetime Emmy adaylığı kazanan ilk yayın dizisi yaptı. Yapımcı şimdi bir sonraki uzun metrajlı filmini 10 Kasım’da göstermeye hazırlanıyor. Katilbaşrollerini Michael Fassbender ve Tilda Swinton’ın paylaştığı.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi’nde Samsung, Xiaomi, Realme, OnePlus, Oppo ve diğer şirketlerden en son lansmanların ayrıntıları ve haberleri için MWC 2023 merkezimizi ziyaret edin.genel-8