Hogwarts Mirası Fluxweed sapı RPG oyunundaki büyülü bir bitkinin parçasıdır ve çeşitli iksirlerin bir bileşenidir. Bitkiyi nereden alacağınızı öğrendikten sonra, onu kolayca toplayabilir, hatta kendi sonsuz yenilenebilir Fluxweed saplarınızı yetiştirebilirsiniz, bu yüzden kaynağı yetiştirmeye nasıl başlayacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Elbette, Hogwarts Legacy’de emrinize amade birçok ilgi çekici büyülü iksir var, ancak bunları yapmak için malzemelere ve tarife ihtiyacınız var. İksir tarifleri J Pippin’in İksirlerinden satın alınabilir, ancak malzemeler çeşitli yerlerde bulunabilir veya Hogwarts Legacy İhtiyaç Odasında yetiştirilebilir, işte Hogwarts Legacy Fluxweed’i, tohumlarını nereden alacağınız ve nasıl yetiştirip kullanacağınız burada.

Hogwarts Legacy Fluxweed konumları

Fluxweed ve Fluxweed tohumları Hogsmeade’deki The Magic Neep’ten satın alınabilir. Alışverişe çıkmadan önce Hogwarts Legacy’de nasıl para kazanacağınızı bildiğinizden emin olun çünkü eğitiminiz boyunca çok paraya ihtiyacınız olacak. Fluxweed saplarının kendisi iki kişilik 150 kalyona mal oluyor, ancak tohumları 300 kalyona satın alabilirsiniz. Artan tohum fiyatları, onları yenilenebilir Fluxweed sapları yetiştirmek için kullanabileceğiniz gerçeğini yansıtır, bu nedenle tohumları bir kez satın aldığınızda, artık hazırsınız demektir. Ayrıca oyun içi bir görevin parçası olarak Fluxweed yetiştirmeniz ve hasat etmeniz gerekir, bu nedenle bitkinin kendisi yerine tohum satın almanız daha iyi olur.

Fluxweed sapı nasıl yetiştirilir

İhtiyaç Odasında bitki yetiştirebilirsin ve Fluxweed büyük bir saksıda yetiştirilmelidir, bu yüzden Thomas Brown’dan Hogsmeade’deki Tomes and Scrolls’tan doğru saksı masası büyüsünü satın aldığından emin ol. Büyük Tencereli Saksılama Masası size 1.000 kalyon kazandırır, ancak onu aldıktan sonra, ihtiyacınız olduğu kadar kullanmak sizindir.

İhtiyaç Odasında masayı oluşturun ve Fluxweed tohumlarını ekin. Bitkinin hasat edilmeden önce büyümesi 15 dakika sürecek ve bu noktada bitki beş Fluxweed sapı verecektir.

Bu yüzden Hogsmeade’e gidin ve Hogwarts Legacy Fluxweed sapı da dahil olmak üzere malzemelerinizi toplayın ve yakında her iksire hazır olacaksınız. Bu sihirli iksirler ve Hogwarts Mirası büyüleri, Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda geçirdiğiniz süre boyunca üstleneceğiniz birçok mücadeleyi tamamlamak için çok önemli olacak.

Harry Potter serisinin yaratıcısı JK Rowling, son yıllarda sosyal medyada bir takım transfobik açıklamalarda bulundu. Warner Bros., Harry Potter’a dayalı oyunlar yapma lisansına sahiptir. Bu anlaşmanın ayrıntıları kamuya açıklanmasa ve WB Games, “JK Rowling’in oyunun yaratılmasına doğrudan dahil olmadığını” söylese de, Harry Potter IP’nin yaratıcısı ve sahibi olarak, büyük ihtimalle JK Rowling kazanacak. satışlarından elde edilen telif hakları. Transseksüel eşitliği hakkında daha fazla bilgi edinmek veya destek vermek istiyorsanız, göz atmanızı tavsiye ettiğimiz iki önemli hayır kurumu: Ulusal Transseksüel Eşitliği Merkezi ABD’de ve deniz kızları İngiltere’de.oyun-2