Destiny 2, yaklaşan genişleme paketi Lightfall’da fizik çarpışma hasarını ve düşme hasarını daha az ölümcül hale getiriyor. Yakın zamanda duyurulduğu gibi blog güncellemesiLightfall yayınlandıktan sonra fizik çarpışmaları artık anında ölüm anlamına gelmeyecek ve düşme hasarı da Sezon ortası güncellemesinde azaltılacak.

Artık ölümcül olmasalar da, çarpışmalar yine de ciddi hasarlar verebilir, ancak geliştirme ekibinin açıkladığı gibi, “sizi doğrudan sıçratmak yerine genellikle 1 HP’de bırakacaktır.” Bu muhtemelen sezonun ilerleyen saatlerinde nerflendiğinde düşme hasarı ile aynı olacaktır.

Şimdi oynuyor: Destiny 2 Lightfall Weapons and Gear Resmi Fragmanı

Ayarlama, Lightfall’da gezinirken kullanışlı olmalı, yeni Strand alt sınıfı boğuşmaya güçlü bir şekilde odaklanıyor. Oynanış özelliği lideri Eric Smith, yakın tarihli bir röportajda, yeni kampanyanın çoğunun özellikle yeni kıskaç etrafında tasarlandığını söyledi. “Hareket eden nesnelerle, araçlarla kendimizi çevrede bir şekilde çekmek için boğuştuğumuz Lightfall bölümleri var,” diye açıkladı.

Destiny 2: Lightfall 28 Şubat’ta başlıyor ve beraberinde yeni bir sefer, Strand alt sınıfı ve onunla eşleşecek yeni Egzotik zırh ve silahlar getiriyor.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1