paul rudd scott lang rolünde

Evreni kurtaran adam Scott Lang’ın yeni bir kitabı mağazalara geliyor.
Ekran görüntüsü: Marvel Stüdyoları

En sevdiğim film hatırası türleri ekran doğruluğuna sahip donanımlar veya donanım kopyaları. Elimde tutabileceğim ve “Bu tam olarak filmdeki bir şeye benziyor” diyebileceğim bir şey. Fveya Karınca Adam ve Yaban Arısı: QuantumaniaMarvel Studios ve Disney Books buna benzer bir şey yaratmak için bir araya geliyor, ancak daha benzersiz ve eğlenceli bir yol.

Şu anda, yapabilirsin kitap için ön sipariş ver Küçük Adama Dikkat Edin Scott Lang tarafından. Lang’in dünyayı kurtardıktan sonra yazdığı otobiyografisi. Yenilmezler: Oyunsonuve başında tanıtımını yaptığı Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania17 Şubat’ta sinemalarda olan. Hatta görmüş olabilirsiniz. ve duydum filmin tanıtımlarında bundan biraz – ve şimdi Disney aslında o kitabı yapıyor ve 5 Eylül’de çıkıyor.

Şimdi, muhtemelen bununla ilgili sorularınız var. Kitapta neler var? Kim yazdı? Paul Rudd nasıl olur da…Scott Lang’ı oynayan aktör—dahil olmuş? Pekala, bu video temizlenmeli bazı o kadar.

Paul Rudd, Scott Lang’ın Yeni Anılarını Sunar

Açıkçası Disney, Scott Lang’ın sesiyle yazması için birine para ödedi ve bu kişi, ilk ikisinin parçalarını yazmış olsa da, neredeyse kesinlikle Paul Rudd değil. Karınca adam filmler. Ancak her iki durumda da eğlenceli bir okuma olmalı ve varsayımsal olarak, hakkında bir tür içgörüye sahip olmalıdır. kuantum, dolayısıyla yedi ay sonra çıkıyor. Ya da belki Disney ve Marvel, kitabı son birkaç hafta içinde yayınlama fikrine sahipti ve üretime geçmesi o kadar uzun sürecek.

Yine de, işte nasıl Disney’in resmi sitesi tarif eder Küçük Adama Dikkat Edin:

İçinde Küçük Adama Dikkat EdinScott Lang, askerlik yapmaktan boşanmış bir baba olmaya, Karınca Adam olmaya ve Yenilmezler’e katılmaya kadar, mücadelelerinin ve zaferlerinin yüreklendirici ve dürüst bir anlatımını dünyayla paylaşıyor. Bunlar, kazanılan ve kaybedilen destansı savaşların hikayeleridir, çünkü Süper Kahraman’a dönüşen bu herkes, Yenilmezler ile Thanos arasında gerçekten yaşananların resmi anlatımından, karınca boyutuna küçülmenin gerçekten nasıl hissettirdiğine ve rolleri dengelemenin zorluklarına kadar her şeyi sonunda anlatıyor. kahraman ve baba.

Scott, irili ufaklı pek çok macerasında, sayısız harika deneyimin bilgeliğini, gerçek hayattaki bir İntikamcı’nın ilk anı kitabı olan bu kitapta topladı. Onun destansı yolculuğunun unutulmaz ayrıntılarını bir kez öğrendiğinde, sana hatırlatılmasına gerek kalmayacak. . . küçük adama bakmak için.

öğrenebilirsin kitap hakkında daha fazlası burada ve kitapların satıldığı her yerde ön sipariş verin, Amazon gibi. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania 17 Şubat’ta sinemalarda.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7